Категорії
Уточнити пошук
Manufacturers:
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Мова  Russian Ukrainian

Бойлера ATLANTIK

Бойлера ATLANTIK

Купити бойлер в КозятиніATLANTIK бойлери Козятин.

Накопичувальні бойлери - обладнання, призначене для забезпечення гарячого водопостачання в квартирі або заміському будинку. Основними елементами цих приладів є корпус і розташований в ньому ТЕН.

Принцип роботи електричного бойлера: вода заливається в бак, нагрівається і подається в водозабірну точку. Основні характеристики водонагрівачів: обсяг бака, потужність, час нагріву води, вага і габарити.

Водонагрівач - це зручний пристрій для постійної подачі гарячої води. В інтернет-магазині «Новий Стиль» можна купити бойлер в Козятині як електричні, так і газові моделі.

Водонагрівачі або бойлери діляться за способом нагріву води на накопичувальні і проточні. Перші оснащуються власним баком, в якому підігрівається вода до 70-80° перед подачею в водопровід. Другі встановлюються в розріз труби і нагрівають воду в міру її протікання через апарат, поки відкритий кран. Такі водонагрівачі зручно використовувати в якості дачних, адже вони витрачають відносно небагато електрики. Важливо пам'ятати, що для Тена (трубчастого електронагрівача) буде потрібно окремий кабель.

Накопичувальні бойлери бувають різного об'єму, при його виборі необхідно враховувати кількість необхідної гарячої води в родині. Невелику модель на 30 літрів можна поставити на дачі або в квартирі, де живуть одна-дві людини. А ось для великої родини з дітьми і великою витратою води буде потрібно електричний бойлер на 80 або 100 літрів - такого обсягу вистачить для миття посуду і купання всіх мешканців будинку.

За типом розташування виділяють вертикальні і горизонтальні бойлери, хоча деякі моделі допускають установку в будь-якому положенні. Вертикальний бойлер можна встановити в туалеті за унітазом, а горизонтальний допоможе заощадити місце, наприклад, у ванній кімнаті.

В Інтернет-магазині «Новий стиль» ви зможете вибрати і купити бойлери, Козятин для нагрівання води виробникіа  ATLANTIK і ін. Крім того, наші консультанти завжди допоможуть порадою, як вибрати накопичувальний водонагрівач, необхідний саме вам.

Доставка бойлерів ATLANTIK по м. Козятин, м. Вінниця і Вінницька область, Житомирська область, Київська область. Доставка перевізниками по Україні

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Бойлер Atlantik CWH  100л D400-2-B
Бойлери Atlantic CWH відносяться до електричних водонагрівачів комбінованого нагріву. Випускаються французьким концерном Atlantic Groupe, ці електричні водонагрівачі зможуть забезпечити нагрів води цілий рік. У весняно-літній період нагрівання води в них може здійснюватися нагрівальним елементом ..
8,400.00 грн
Бойлер Atlantik PC 75
Кожна модель бойлерів лінійки o'pro, спроектованих французьким концерном Atlantic Groupe, використовує технологію, що забезпечує додатковий антикорозійний захист. Зазначимо, що їх конструктивні рішення – оптимальні. Електричні водонагрівачі Slim PC використовують o'pro технологію (опір – омічни..
4,250.00 грн
Бойлер Atlantik Round 50л
Водонагрівачі електричні Round VMR розроблені Atlantic Groupe (Франція). В їх основі – традиційна конструкція з нагрівачем з міді і захисним анодом з магнієвого сплаву. Бойлери Round VMR прості і надійні! Завдяки електричного нагрівального елемента потужністю 1,5 кВт, вода у водонагрівачі Round..
3,450.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru