Категорії
Уточнити пошук
Manufacturers:
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Плитка Reina beige 25*40 G1 (кв.м)
170.90 грн 150.00 грн
Плитка Reina brown 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Плитка Reina modern 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Змішувачі Cersanit

Змішувачі Cersanit

Нова категорія продукції від бренду Cersanit – змішувачі для ванної кімнати Ми представляємо одну з нових категорій продукції компанії Cersanit Україна – змішувачі. Змішувачі Cersanit дозволяють нашим покупцям повністю обладнати свої ванні кімнати, поєднуючи функціональність, високу якість і чудовий дизайн. Продукція включає в себе види змішувачів різних стилів дизайну і різної функціональності. У цій новій категорії компанія Cersanit пропонує 6 серій змішувачів для води.Кожна серія складається зі змішувача для умивальника, змішувача для ванни і душа, а одна серія також включає змішувач для біде. Категорію змішувачів для ванних кімнат доповнюють 6 моделей душових комплектів (зокрема, три з настінним утримувачем і три зі стійкою і тримачем шланга з фіксацією на різних рівнях). Щоб допомогти нашим покупцям обрати змішувачі для ванних кімнат, які найкраще їм підходять, ми згрупували їх відповідно до характеристик і функцій в сегменти під назвами SOLUTION і DESIGN.Сегмент DESIGN представлений продуктами відмінної якості з точки зору матеріалів і обробки, розроблених у відповідності з останніми тенденціями. Вони засновані на передових ноу-хау і нових технологіях , завдяки яким пропонують прекрасне поєднання краси, сучасності і функціональності. У сегменті SOLUTION різноманітні типи продуктів, також пропонують споживачам дещо більше, ніж просто хороший дизайн і високий рівень функціональності. SOLUTION поєднує в собі інноваційні ідеї та технології. Всі змішувачі Cersanit оснащені керамічними картриджами високої якості, а змішувачі сегмента DESIGN поставляються з картриджами, додатково оснащеними регуляторами Water Save і Thermo Block, призначеними для заощадження води і обмеження її температури.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Душовий комплект Cersanit Aton
Набір ATON містить багатофункціональний ручний душ з регулюванням потужності та регулювання інтенсивності води. Cистема Easy Clean, що полегшує процесс чищення та зменшує споживання води. Гарантія 2 роки. ..
405.00 грн
Душовий комплект Cersanit LANO
Набір LANO містить багатофункціональний ручний душ з регулюванням потужності та регулювання інтенсивності води. Cистема Easy Clean, що полегшує процесс чищення та зменшує споживання води. Гарантія 2 роки. ..
510.00 грн
Душовий комплект Cersanit MODI
Набір MODI містить багатофункціональний ручний душ з регулюванням потужності та регулювання інтенсивності води. Cистема Easy Clean, що полегшує процесс чищення та зменшує споживання води. Гарантія 2 роки. ..
450.00 грн
Душовий комплект Cersanit NENO
Набір NENO містить 5-функціональний ручний душ діаметром 10 см, настінний душовий бар з регулюванням висоти та кута нахилу та шланг довжиною 200 см із міцним металевим покриттям. Ручний душ підтримує режими розпилення RAIN, MASSAGE, BUBBLE, RAIN & MASSAGE та RAIN & BUBBLE. Він оснащений с..
800.00 грн
Душовий комплект Cersanit SENTI
Набір SENTI містить 5-функціональний ручний душ діаметром, з регулюванням кутів нахилу та шланг довжиною з міцним металевим покриттям. Поставляється з силіконовим покриттям, а також системою аерації потоку води Cersanit Turbo Air що знижує споживання води. Всі встановлені елементи мають елегантні..
920.00 грн
Душовий комплект Cersanit VIBE
Комплект VIBE містить ручний душ з рухомим тримачем довжиною 70 см, що полегшує регулювання його висоти та кута нахилу. Потік води повністю регульований, тобто безперервний і делікатний у режимі RAIN або потужний та освіжаючий у режимі MASSAGE. Функція ECO 50% знижує споживання води. Цей набір по..
765.00 грн
Змішувач для ванни і душа Cersanit Cromo
Змішувач CERSANIT Cromo, для ванни S951-011 (189402). Код: 189402   Артикул: S951-011   Країна виробник: Польща   Довжина виливу, см: 16-20   Колір: хром   Тип: Одноважільний   Вид монтажу: Настінний   ..
1,735.00 грн
Змішувач для ванни і душа Cersanit Elio
Опис Змішувач для ванни і душа Cersanit Elio Настінний змішувач змішувач для раковини Elio компанії Cersanit з хромованим покриттям, має стаціонарний вилив. Переваги: ​​7 років гарантії; аератор Cersanit Water Save насичує воду киснем і зменшує її витоку до 6 літрів за хвилину; надійний керам..
2,150.00 грн
Змішувач для ванни і душа Cersanit Luvio
Опис Змішувач для ванни і душа Cersanit Luvio Настінний змішувач змішувач для ванни і душа Luvio від компанії Cersanit з хромованим покриттям, має стаціонарний виливши довжиною 18 см і заввишки 11.5 см. Переваги: ​​10 років гарантії; аератор Cersanit Water Save насичує воду киснем і зменшує ї..
2,280.00 грн
Змішувач для ванни та душа Cersanit Amet
Змішувач для ванни і душа Cersanit Amet S951-003 оснащений корисними функціями, які забезпечать економію як води, так і грошових коштів. Надійний керамічний картридж якісно прослужить довгі роки. Високоякісне хромоване покриття Super Shine забезпечує стійкість поверхні змішувача, захист від вплив..
1,175.00 грн
Змішувач для ванни та душа Cersanit Avedo
Змішувач для ванни і душа Cersanit Avedo (S951-014) Країна: Польща. Бренд: Cersanit. Механічний змішувач, змішувач, два отвори, настінний, фіксований виливши, з перемикачем. Колір хром. Акустичний гурт II. Клас споживання води SS. Довжина виливу: 170 мм. Картридж: керамічний 40 мм. Аератор: Cersa..
1,280.00 грн
Змішувач для ванни та душа Cersanit Cari
ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ CARI Висота корпусу [мм] 95 Довжина носика [мм] 155 Тип продукту Механічний змішувач Ручка Одна   ..
1,036.00 грн
Змішувач для ванни та душа Cersanit Mayo
  Опис Змішувач для ванни і душа Cersanit Mayo Настінний змішувач змішувач для ванни і душа Mayo від компанії Cersanit з хромованим покриттям, має стаціонарний виливши довжиною 19.8 см і заввишки 8.8 см. Переваги: ​​10 років гарантії; аератор Cersanit Water Save насичує воду киснем і..
2,280.00 грн
Змішувач для ванни та душа Cersanit Mille
Змішувач для ванни-душу MILLE є ідеальним рішенням для сучасної ванної кімнати. Його диференційовані особливості включають оригінальний геометричний дизайн та практичні рішення. Його хромована Cтійкий до подряпин і стирання. Високоякісна керамічна головка полегшує регулювання необхідної інтенсивн..
1,420.00 грн
Змішувач для ванни та душа Cersanit Vero
Змішувач для ванни-душу VERO є ідеальним рішенням для сучасної ванної кімнати. Його диференційовані особливості включають оригінальний геометричний дизайн та практичні рішення. Його хромована Cтійкий до подряпин і стирання. Високоякісна керамічна головка полегшує регулювання необхідної інтенсивно..
1,235.00 грн
Змішувач для ванни та душа Cersanit Vigo
Найважливіші переваги, запропоновані змішувачем для ванни VIGO, включають в себе надійну керамічну головку Cersanit Water Save з двоступінчастим регулюванням інтенсивності потоку води та рішенням Cersanit Thermo-Block. Хромування Cersanit Super Shine забезпечує його елегантний зовнішній вигляд і ..
1,760.00 грн
Змішувач для душа Cersanit Amet
Змішувач для душа Cersanit Amet -латунь; -кераміческій картридж; -нижній відведення для душа. Високоякісне хромоване покриття Cersanit Super Shine робить поверхню змішувача стійкою до подряпин і стирання, що гарантує естетичну красу використання на довгий час. ..
900.00 грн
Змішувач для душа Cersanit Avedo
Характеристики Змішувач для душу CERSANIT Avedo S951-030 ПризначенняДля душу     Вид монтажуНастінний     Вид змішувачаОдноважільний     Комплект постачанняЕксцентрики ..
1,155.00 грн
Змішувач для душа Cersanit Cari
Змішувач для душа Cersanit Cari (S951-026) оснащений корисними функціями, які забезпечать економію як води, так і грошових коштів. Надійний керамічний картридж якісно прослужить довгі роки. Високоякісне хромоване покриття Super Shine забезпечує стійкість поверхні змішувача, захист від впливу води..
1,065.00 грн
Змішувач для душа Cersanit Cromo
Змішувач CERSANIT Cromo, для душа S951-036 (189403). Код: 189403   Артикул: S951-036   Країна виробник: Польща   Колір: хром   Тип: Одноважільний   Виробник: Cersanit ..
1,280.00 грн
Змішувач для душа Cersanit Elio
Опис Змішувач для душа Cersanit Elio Настінний одноважільний змішувач для душу Elio компанії Cersanit з хромованим покриттям без виливу. Переваги: ​​7 років гарантії; надійний керамічний картридж; високоякісне хромоване покриття Cersanit Super Shine робить поверхню змішувача стійкою до подряп..
1,565.00 грн
Змішувач для душа Cersanit Luvio
Опис Змішувач для душа Cersanit Luvio Настінний одноважільний змішувач для душу Luvio від компанії Cersanit з хромованим покриттям без виливу висотою 11.5 см. Переваги: ​​10 років гарантії; надійний керамічний картридж; температурний контроль, ручки з функцією економії води Cersanit Water Sav..
1,600.00 грн
Змішувач для душа Cersanit Mayo
  Опис Змішувач для душа Cersanit Mayo Настінний одноважільний змішувач для душу Mayo від компанії Cersanit з хромованим покриттям без виливу висотою 13.2 см. Переваги: ​​10 років гарантії; надійний керамічний картридж; температурний контроль, ручки з функцією економії води Cersanit ..
1,560.00 грн
Змішувач для душа Cersanit Mille
Змішувач для душу MILLE призначений для покупців, які шукають міцне обладнання для ванної кімнати. Покриття Cersanit Super Shine робить поверхню чистою та стійкою до подряпин. Правильне регулювання потоку води за допомогою однієї ручки забезпечується його головкою, побудованою з пластин, виготовл..
1,070.00 грн
Змішувач для душа Cersanit Vero
Кран змішувача VERO відрізняється традиційним дизайном, але з чітко сформованими краями, що стосуються сучасних геометричних форм. Його надійна керамічна головка забезпечує повний контроль над потоком води. Цей хромований кран стійкий до подряпин внаслідок протирання та чищення. Усі його елементи..
850.00 грн
Змішувач для душа Cersanit Vigo
Змішувач для душу VIGO оснащений технологоією Cersanit Water Save, що забезпечує зручний контроль над інтенсивністю потоку води, і система Cersanit Thermo-Block обмежує температуру потоку води, захищаючи користувачів від опіків. Гарантія 10 років. ..
1,360.00 грн
Змішувач для умивальника Cersanit Amet
Змішувач для раковини Cersanit Amet -латунь; -кераміческій картридж; -загальна висота 112.5 мм, литий вилив: висота 52 мм, довжина 108 мм. Високоякісне хромоване покриття Cersanit Super Shine робить поверхню змішувача стійкою до подряпин і стирання, що гарантує естетичну красу використання на дов..
880.00 грн
Змішувач для умивальника Cersanit Avedo
  Характеристики   Країна: Польща Виробник: Cersanit Од змін: шт Артикул: S951-044 Колекція: Avedo Призначення: на раковину   Опис товару   Механічний змішувач, одноважільний, під один отвір, на умивальник, фіксований ви..
1,315.00 грн
Змішувач для умивальника Cersanit Cari
Змішувачі з серії Cersanit Cari для умивальника оснащені корисними функціями, які забезпечать економію як води, так і грошових коштів. Надійний керамічний картридж і аератор можуть скоротити витрату води в 2 рази. Високоякісне хромоване покриття Super Shine забезпечує стійкість поверхні змішувача..
795.00 грн
Змішувач для умивальника Cersanit Cromo
Змішувач CERSANIT Cromo, для умивальника, S951-050 (189401). Код: 189401   Артикул: S951-050   Країна виробник: Польща   Довжина виливу, см: 11-15   Колір: хром   Тип: Одноважільний   Вид монтажу: Врізний  ..
1,450.00 грн
Змішувач для умивальника Cersanit Elio
Опис Змішувач для умивальника Cersanit Elio з металевим донним клапаном Виразний змішувач змішувач для раковини Elio з металевим донним клапаном компанії Cersanit з хромованим покриттям, має стаціонарний вилив. Переваги: ​​7 років гарантії; аератор Cersanit Water Save насичує воду киснем і зм..
1,540.00 грн
Змішувач для умивальника Cersanit Luvio
Опис Змішувач для умивальника Cersanit Luvio з донним клапаном click-clack Виразний змішувач змішувач для раковини Luvio з донним клапаном click-clack серії Luvio від компанії Cersanit з хромованим покриттям, має стаціонарний виливши довжиною 11.6 см і заввишки 13.5 см. Переваги: ​​10 років г..
1,600.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru