Категорії
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Мова  Russian Ukrainian

Керамзіт в інтернет магазині "Новий Стиль", Козятин

Керамзіт в інтернет магазині "Новий Стиль", Козятин

Купити керамзіт в Козятині

Шановні покупці! 

Наша компанія здійснює реалізацію керамзитового гравію всіх фракцій. Можлива поставка полегшених марок керамзиту підвищеної якості і поліпшених теплових властивостей, в будь-яких обсягах в Козятині і по Вінницькій області. Поставки керамзиту в мішках здійснюються за попередньою домовленістю з клієнтом. Просимо Вас шановні клієнти заздалегідь повідомляти нам про необхідні терміни, варіантах тари і обсягах поставок. Завдяки вашій увазі і побажанням ми зможемо більш грамотно планувати нашу діяльність, і утримувати максимально низьку вартість на нашу продукцію.

Поставки керамзиту здійснюються власним транспортом магазина, або само вивіз із магазина «Новий Стиль» в місті Козятин. Замовляйте зворотній дзвінок, або зателефонуйте нам по контактним телефонам для консультування і можливостей доставки в Ваше місто.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Керамзіт фасований 1мішок/0,05м3
Керамзит — легкий пористий будівельний матеріал, що отримується шляхом випалення легкоплавкої глини. Застосування керамзиту: теплоізоляція покрівлі скатної типу; теплоізоляція і звукоізоляція підлоги і перекриттів; теплоізоляція і створення ухилу плоских дахів, газонів на терасах; теплоізоляція і..
125.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru