Категорії
Категорії
Мова  Russian Ukrainian

Штукатурка гіпсо-перлітова утеплююча Шпатен PerlitGips, 30кг

Штукатурка гіпсо-перлітова утеплююча Шпатен PerlitGips, 30кг
Виробник Ферозіт
Модель: 5996
Наявність: На складі
Ціна 95.00 грн
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

SHPATEN PerlitGips - універсальна суха суміш з вмістом перліту, на основі гіпсу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для вирівнювання поверхонь з цегли, бетону, пінобетону, старої штукатурки всередині приміщень.

Підготовка підстави

Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, жирів, залишків масляних або емульсійних фарб. Поверхні, які обсипаються, зачистити механічним способом. Поверхні з підвищеним водопоглинанням і слабкі підстави укріпити грунтовкою універсальною SHPATEN UniGrund. При виконанні штукатурки по бетону поверхню обробити ґрунтувальною краскойSHPATEN PutzGrund.

Приготування

Штукатурну розчинову суміш готувати з розрахунку 0,35-0,40 л на 1 кг сухої суміші, поступово засипаючи суху суміш з мішка у ємність з холодною чистою водою при одночасному ручному або механічному (на малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси. Після п'ятихвилинної витримки суміш повторно перемішати. Консистенція розчинової суміші підбирається в залежності від виду виконуваних робіт.

Витрата гіпсової штукатурки

10 кг на 1 м2 поверхні при товщині шару 10 мм

Виконання робіт

Приготовлену розчинову суміш нанести на основу та розрівняти за допомогою правила. Оптимальна товщина шару -10-15 мм. В разі нерівних основ, де необхідно вирівнювання в кілька шарів, рекомендується ще не висохлий перший шар нанести борозни у вигляді сітки. Повторно можна штукатурити після тужавіння попереднього шару, за умови достатньої вентиляції, без протягів. Застосування потужного обігріву або наявність протягів може призвести до нерівномірного высиханию поверхні і появи тріщин. Фарбувати поверхню, наклеювати шпалери можна після повного висихання штукатурки (вологість менше 2%), що досягається при нормальних умовах роботи за 3-4 доби.

Використовувати тільки чисті ємності та інструменти. Розчинову суміш нанести на основу протягом 30-40 хвилин з моменту приготування.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5 ° С до +30 ° С.

Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20 ° С та вологості 60%. При інших умовах термін придатності розчинової суміші може змінюватись.

Запобіжні заходи

У разі потрапляння в очі необхідно промити достатньою кількістю води і звернутися до лікаря. Не допускати потрапляння продукту в стічні води, каналізації, водойми. Утилізацію здійснювати відповідно до вимог чинних норм.

Зберігання

Суміш зберігати в сухих приміщеннях в непошкодженій упаковці. Не допускати контакту мішків з вологими стінами чи підлогою, гарантійний термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення. При використанні даного продукту не за призначенням або у невідповідних умовах виробник не несе відповідальності за отриманий результат.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Можливо зацікавить:
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru