Категорії
Уточнити пошук
Manufacturers:
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Плитка Reina beige 25*40 G1 (кв.м)
170.90 грн 150.00 грн
Плитка Reina brown 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Плитка Reina modern 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Сітка штукатурна (склосітка)

Сітка штукатурна (склосітка)

Склосітка штукатурна, фасадна, малярська: спосіб застосування

Сучасні технології будівництва орієнтовані на зведення довговічних і енергоефективних будівель. Тому у зовнішній і внутрішній обробці будівель використовується малярська сітка. Вона застосовується при створенні декоративного оздоблення фасаду, монтажі системи теплоізоляції, виконанні робіт по формуванню естетичного інтер'єру приміщень. Малярська сітка дозволяє зробити декоративний шар міцнішим і запобігти його передчасному осипання.

Однак не кожен з видів малярської сітки, представлений сьогодні на ринку, може «похвалитися» хорошими експлуатаційними властивостями. Справа в тому, що в процесі оздоблювальних робіт використовуються щелочесодержащіе будівельні розчини, здатні руйнувати нестійкі до них конструкції. Тому якщо використовувати штукатурну або армуючої сітки з металу, вона може швидко прийти в непридатність. Кращою і більш сучасною альтернативою їй є стеклотканевая штукатурна сітка. Її ви можете в великому асортименті знайти в каталозі нашої компанії.

Магазин будівельних матеріалів Новий Стиль, Козятин, Вінницька область пропонує вам купити якісну склосітку за вигідними цінами. Перевагою покупки малярської стеклосітки в нашій компанії для вас стануть широкий асортимент і доступні ціни, а також можливість доставки в будь який регіон України.

Низька ціна склосітки штукатурної.

Виробництво штукатурної склосітки здійснюється зі скловолокна, яке саме по собі має високу міцність. Для того щоб матеріал міг використовуватися в основі луг середовищах, сітка стеклотканевая малярська обробляється полімерним складом. В результаті ми отримуємо міцний, надійний і довговічний матеріал, з яким не може зрівнятися жодна інша малярська сітка.

Переваги, якими володіє сітка стіклотканна:

  • Легкість і зручність у використанні. На відміну від металевої сітка штукатурна склосітка сітка зручно згортається, гнеться і по пружності нагадує, швидше, тканину. Тому користуватися нею значно зручніше.
  • Можливість застосування в будь-яких погодних умовах. Армуюча сітка зі скловолокна не вимоглива до температури і вологості повітря і не змінює своїх властивостей під час морозу і дощу.
  • Висока стійкість до розриву і розтягування. Особливо це важливо при монтажі навантажених теплоізоляційних систем фасадів будівель, в яких фасадна склосітка проявляє себе з кращого боку.
  • Стійкість до агресивних лужних середовищ. Навіть в умовах підвищеної вологості склосітка для армування не зазнає руйнування.
  • Доступність. У нашій компанії представлена ​​сітка малярська, ціна якої найбільш доступна.

Щоб купити за найвигіднішою ціною міцну армуючої склосітки для малярних, штукатурних робіт всередині і з зовнішньої сторони будівлі, для армування та захисту декоративних поверхонь, зверніться в нашу компанію. Ми запропонуємо вам доступну вартість, зручні умови замовлення та гнучку систему знижок на оптові поставки.

Купити штукатурна сітка (склосітка), магазин будівельних матеріалів, Козятин, Вінницька область. Доставка по Україні. Кор"єрська доставка - Вінницька, Житомирська, Київська області.

Довідки за контактними телефонами, або, замовивши зворотній дзвінок.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Сітка штукатурна внутрішня 60г/м2 2*2 (1м)
Сітка скловолоконна штукатурна використовується при шпаклювальних роботах усередині приміщень, як для грубої, так і для фінішної обробки поверхні. Сітка скловолоконна штукатурна використовується при шпаклювальних роботах, коли шар шпаклівки мінімальний, що дозволяє при фінішній обробці поверхні з..
7.00 грн
Сітка штукатурна внутрішня 90г/м2 (1м)
Сітка скловолоконна штукатурна використовується при шпаклювальних роботах усередині приміщень, як для грубої, так і для фінішної обробки поверхні. Сітка скловолоконна штукатурна використовується при шпаклювальних роботах, коли шар шпаклівки мінімальний, що дозволяє при фінішній обробці поверхні з..
10.00 грн
Сітка штукатурна фасадна 160г/м2 (1м)
Для армування поверхні, сітка поміщається між шарами клею, іноді фіксується дюбелями. При виборі клею і дюбелів необхідно керуватися специфікаціями до систем покриттів, в яких застосовується армуюча склосітка. Технічні характеристики: Довжина сітки: 50 м; Ширина рулону: 1 м; Щільність:..
15.50 грн
Сітка штукатурна фасадна помаранчева 145г/м2 (1м)
Матеріал: штукатурна сітка просочена лугостійкою дисперсією. Сфера застосування: Masternet A-125: для внутрішніх робіт. Masternet A-145 та A-160: при фасадній теплоізоляції. Витрата матеріалу: 1,1 м2 / 1 м2 Питома вага: 125 г/м2 ; 145 г/м2 та 160 ..
14.00 грн
Склосітка штукатурна фасадна Kreisel  5x5 160г/м2 ( 1м )
Фасадна армуюча лугостійка сітка Kreisel із склотканини  призначена для застосування в армованому базовому шарі при влаштуванні системи утеплення з плит пінополістиролу або мінеральної вати. Склосітка призначена для всіх типів систем утеплення фасадів Kreisel  Turbo/ с..
26.50 грн
Склохолст Wellton-econom "павутинка" 40гр/м. кв 20м
Що таке малярний склохолст? Малярний склохолст або як його ще називають «павутина», як і склошпалери, складається з скловолоконних ниток. При виготовленні «павутинки» скловолокно пресуються способом, схожим з процесом виробництва звичайного паперу. В результаті виходять тонкі і ідеально гладкі ли..
280.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru