Категорії
Уточнити пошук
Manufacturers:
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Плитка Reina beige 25*40 G1 (кв.м)
170.90 грн 150.00 грн
Плитка Reina brown 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Плитка Reina modern 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Сітка садова

Сітка садова

САДОВА ПЛАСТИКОВА СІТКА

Пластикові сітки і пластикові решітки, що стали дуже популярними в наш час, виробляються з литого поліетилену або орієнтованого поліпропілену. Поняття сітка і решітка часто переплутані. Зазвичай в судовому застосуванні сітками називаються більш гнучкі вироби, які мають меншу щільність, як, наприклад, сітка для запобігання від птахів, садові пластикова сітка для саджанців або шпалерна сітка. Більш жорсткі і міцні садові сітки відносяться до грат (для огорожі решітка, газонна решітка). У будівельному застосуванні всі вироби називаються сітками незалежно від щільності.

Часто решітки та садові пластикові сітки використовують для пристрою пергол, альтанок і шпалер. Для захисту газонів на ділянці заміського будинку застосовується решітка для газону. Щоб захистити знову розбивається газон від кротів і витоптування, на грунт укладається садові сітка, а потім висівають насіння. Перекривши кротам вихід з землі на поверхню, ви тим самим змусите їх покинути вашу ділянку.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ СІТКИ З ПЛАСТИКА

 • хімічна стійкість і екологічна безпека
 • стійкість до перепадів температури
 • не схильність іржі і гниття
 • малу вагу (зручність монтажу і перевезення)
 • довговічність
 • доступна вартість.

ПЛАСТИКОВА РЕШІТКА

Завдяки перерахованим вище якостям пластикова решітка - хороша альтернатива звичним для огорожі ділянок матеріалами (дереву і металу). Для багатьох ці прості в монтажі і обслуговуванні паркани стануть найкращим вибором, так як прості в установці і не вимагають періодичного забарвлення. Знаходять своє застосування решітки з пластику в фермерському господарстві, де з їх допомогою утримується сніг на полях. У тваринництві та птахівництві з неї роблять вольєри. Використовуються вони в спорт і відпочинок, служачи огорожею ігрових і спортивних майданчиків.

Решітка пластикова в рулоні Сітка пластикова садові Сітка садові тонка

ВИКОРИСТАННЯ ГРАТИ У БУДІВНИЦТВІ

 • огорожу будівельних майданчиків з використанням сигнальної пластикової сітки
 • застосування пластикових решіток для зведення тимчасових огорож
 • використання пластикової сітки для армування штукатурки
 • армування цементних стяжок і наливних підлог
 • захист порожнин саману від затікання розчину (сітка кладки).

Універсальність пластикових сіток і решіток дозволяє використовувати їх в побуті, в цивільному і дорожньому будівництві, в сільському господарстві.

Магазин будівельних матеріалів пропонує купити сітка садова, Козятин, Вінницька область. Доставка курьєрськими службами по Україні (сітка садова пластикова в Україні). 

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Сітка садова 12*14*1 (1м)
Розмір комірки: 12х14мм Колір: чорний Лазять і в'юнкі рослини вимагають надійної опори для вертикальної підтримки. Саме такою і є садова решітка. Завдяки легкості кріплення до вертикальної опорної конструкції, садова решітка використовується не тільки для вирощування декоративних культур, ..
11.00 грн
Сітка садова 12*14*1,5 (1м)
Розмір комірки: 12х14мм Колір: чорний Лазять і в'юнкі рослини вимагають надійної опори для вертикальної підтримки. Саме такою і є садова решітка. Завдяки легкості кріплення до вертикальної опорної конструкції, садова решітка використовується не тільки для вирощування декоративних культур, ..
15.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru