Категорії
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Декор Brina Сірий 23*40 (1шт.)
110.00 грн 85.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Сітка садова

Сітка садова

САДОВА ПЛАСТИКОВА СІТКА

Пластикові сітки і пластикові решітки, що стали дуже популярними в наш час, виробляються з литого поліетилену або орієнтованого поліпропілену. Поняття сітка і решітка часто переплутані. Зазвичай в судовому застосуванні сітками називаються більш гнучкі вироби, які мають меншу щільність, як, наприклад, сітка для запобігання від птахів, садові пластикова сітка для саджанців або шпалерна сітка. Більш жорсткі і міцні садові сітки відносяться до грат (для огорожі решітка, газонна решітка). У будівельному застосуванні всі вироби називаються сітками незалежно від щільності.

Часто решітки та садові пластикові сітки використовують для пристрою пергол, альтанок і шпалер. Для захисту газонів на ділянці заміського будинку застосовується решітка для газону. Щоб захистити знову розбивається газон від кротів і витоптування, на грунт укладається садові сітка, а потім висівають насіння. Перекривши кротам вихід з землі на поверхню, ви тим самим змусите їх покинути вашу ділянку.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ СІТКИ З ПЛАСТИКА

 • хімічна стійкість і екологічна безпека
 • стійкість до перепадів температури
 • не схильність іржі і гниття
 • малу вагу (зручність монтажу і перевезення)
 • довговічність
 • доступна вартість.

ПЛАСТИКОВА РЕШІТКА

Завдяки перерахованим вище якостям пластикова решітка - хороша альтернатива звичним для огорожі ділянок матеріалами (дереву і металу). Для багатьох ці прості в монтажі і обслуговуванні паркани стануть найкращим вибором, так як прості в установці і не вимагають періодичного забарвлення. Знаходять своє застосування решітки з пластику в фермерському господарстві, де з їх допомогою утримується сніг на полях. У тваринництві та птахівництві з неї роблять вольєри. Використовуються вони в спорт і відпочинок, служачи огорожею ігрових і спортивних майданчиків.

Решітка пластикова в рулоні Сітка пластикова садові Сітка садові тонка

ВИКОРИСТАННЯ ГРАТИ У БУДІВНИЦТВІ

 • огорожу будівельних майданчиків з використанням сигнальної пластикової сітки
 • застосування пластикових решіток для зведення тимчасових огорож
 • використання пластикової сітки для армування штукатурки
 • армування цементних стяжок і наливних підлог
 • захист порожнин саману від затікання розчину (сітка кладки).

Універсальність пластикових сіток і решіток дозволяє використовувати їх в побуті, в цивільному і дорожньому будівництві, в сільському господарстві.

Магазин будівельних матеріалів пропонує купити сітка садова, Козятин, Вінницька область. Доставка курьєрськими службами по Україні (сітка садова пластикова в Україні). 

Ця категорія порожня.
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru