Категорії
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Плитка Reina brown 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Плитка Reina modern 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Поріжки Deko профіль

Поріжки Deko профіль

Торгова марка "Деко профіль" вийшла на ринок в 2008 році.

Представивши вітчизняному споживачеві принципово новий продукт, високої якості й оригінального дизайну.

Оздоблювальні профілі "Деко профіль" виготовляються з високоякісного алюмінієвого сплаву АД 31. Для декорування профілів використовується технологія та витратні матеріали фірми "Decoral System S. R. L."(Італія) - лідера і розробника технології нанесення декору на алюмінієві профілі та інші поверхні.

"Деко профіль" є представником "Decoral System S. R. L." і має ексклюзивне право на території України з продажу устаткування і витратних матеріалів для декорування.

Ексклюзивність наших профілів є спеціально розроблена система кріплення (прихований спосіб монтажу),який надає їм естетичну закінченість і практичність при експлуатації.

Розширення торгової мережі є черговим кроком в реалізації програми поетапного розвитку виробництва компанії. У зв'язку з цим, запрошуємо до співпраці торгові організації і спеціалізовані фірми, розширюємо дилерську мережу.

Головне завдання підприємства – збільшення технологічних потужностей, розширення асортименту продукції і насичення внутрішнього ринку високоякісними оздоблювальними профілями.

Ця категорія порожня.
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru