Категорії
Мова  Russian Ukrainian

Плита QSB 1.25*2.5 (7 мм)

Плита QSB 1.25*2.5 (7 мм)
Модель: 3802
Наявність: На складі
Ціна 200.00 грн
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

QSB являє собою деревостружкову плиту, яка виготовляється завдяки спеціальній стружці, просоченої певним сполучною речовиною. Ця плита використовується навіть у вологих приміщеннях за рахунок класифікації за типом Р5.
Головна відмінність QSB плит OSB в тому, що в складі першої міститься деревна стружка, а не довгі тріски. Це забезпечує високу щільність і гладкість поверхні. Також в плиті присутній спеціальний клейовий склад – MUF-клей. Завдяки йому QSB можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю.
Технологія виробництва і область застосування

Головною особливістю технології створення QSB є те, що вона здійснюється не за допомогою пресування, а завдяки динамічній накатки. Саме такий метод використовують при виробництві листової сталі. Така технологія дозволяє досягати великого рівня щільності.
QSB плита є конструкційним матеріалом. Він може активно використовуватися в будові дерев'яних котеджів, а також при внутрішньому оформленні приміщення. Часто його використовують в якості фундаменту під покрівельний матеріал різного типу. Наприклад, при укладанні бітумної черепиці використовують саме плиту QSB за рахунок того, що вона має високу щільність і знижується швидкість роботи при монтажі.
QSB використовують для спорудження таких елементів:
панелі для стін та стелі, які називають «сендвічами»;
несучий елемент у внутрішній частині інтер'єру (в цьому випадку перевагою QSB є можливість її використання у вологому середовищі);
конструкційний елемент для дачі або котеджу;
огородження для будмайданчиків непрозорого типу;
рекламні стенди та інші конструкції;
виробництво контейнерів та інших видів упаковки.
Однорідність плити і її підвищена жорсткість. Це властивість дозволяє застосовувати матеріал для конструкцій, що мають високі статистичні навантаження.
Стійкість до вологи. Навіть в умовах підвищеної вологості листи QSB зберігають свою форму, не піддається дифузії.
Забезпечення стабільності цвяхів, ніж підвищується міцність підлоги і стін.
Висока точність обробки всіх чотирьох граней листа. Це гарантує щільне примикання листів у місцях збирання. Також завдяки цій особливості підвищуються теплоізоляційні властивості матеріалу.
Низький вміст формальдегіду в складі.
Можливість витримувати високі температури з боку палаючого об'єкта. У такому разі виділення тепла може бути обмежено і відстрочено. Вважається, що QSB має клас горючості типу D.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Можливо зацікавить:
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru