Категорії
Уточнити пошук
Manufacturers:
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Декор Brina Сірий 23*40 (1шт.)
110.00 грн 85.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Піна Soma Fix

Однокомпонентні поліуретанові монтажні піни – один з кращих ізоляційних матеріалів на сьогоднішній день. Монтажні піни Soma Fix дозволяють в рази економити час і кошти, є ефективним вирішенням побутових і професійних будівельних завдань.

Синтезування поліуретанової монтажної піни в 1947 році Отто Байєром стало революційним винаходом, істотно упростившим будівельно-монтажні роботи. Спочатку поліуретани застосовувалися в якості ізоляційних плит, але вже в 70-х роках стався технологічний перелом у хімічній індустрії, почалася популяризація поліуретанової піни в спеціальних аерозольних балонах (PUR). Широко застосовуються в будівництві з початку 80х років.

На сьогоднішній день полімери практично повністю витіснили цемент, вапно, бітум та інші монтажні матеріали. Значна економія часу, коштів, а також високі показники міцності і комфорт у використанні, зробили монтажні поліуретанові піни вибором професіоналів.

Купити монтажна піна Soma Fix - Козятин, Вінницька область, Україна. Доставка по області, Київській і Житомирській областях. Доставка перевізниками по Україні.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Піна монтажна професійна SomaFix  50LT
Професійна однокомпонентна поліуретанова піна під спеціальний пістолет – економія коштів за рахунок збільшеного виходу. Професійна поліуретанова монтажна піна – універсальний засіб для проведення великих обсягів монтажно-будівельних робіт, незамінна в утепленні фасадів, герметизації конструк..
130.00 грн
Піна монтажна ручна SomaFix 50LT зимова
Однокомпонентна поліуретанова монтажна піна побутового призначення створена спеціально для проведення робіт при низьких температурах Однокомпонентна монтажна піна використовується з трубкою-аплікатором, зручна у застосуванні, зменшений вихід дозволяє справлятися з різними обсягами робіт з ек..
150.00 грн
Піна-клей монтажна професійна SomaFix для теплоізоляційних плит
  Професійна поліуретанова піна-клей – незамінний помічник у роботах з утеплення фасадів, склеюванню пінополістирольних плит під монтажний пістолет. Професійна поліуретанова піна-клей Soma Fix для зовнішніх і внутрішніх систем теплоізоляції. Чудово склеює пінополістирольні плити на ..
180.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru