Категорії
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Фріз Geos Сірий 7*50 (1шт.)
43.00 грн 30.00 грн
Фріз Onix Бежева 23*9,5 (1шт.)
38.00 грн 10.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Мова  Russian Ukrainian

Піна монтажна

Піна монтажна

Купити піну монтажну в інтернет магазині будівельних матеріалів Новий стиль.

Купити монтажну піну в Козятині.

Піна монтажна в Україні являється одним з найпопулярніших будівельних матеріалів. Її прийнято використовувати майже у всіх будівельно-ремонтних роботах пов'язаних з гарметизіцією швів, покращення шумоізоляційних і гідроізоляційних властивостей будівельних конструкцій і приміщень. Але перед тим як купити піну монтажну, щоб результат роботи з нею був якісним, потрібно знати властивості і види монтажних пін.

Види монтажних пін:

 • Однокомпонентна монтажна піна — це уже готова до роботи суміш, яка знаходиться під тиском в балоні. На ринку будівельних матеріалів України даний різновид представлений пінополіуретановою піною монтажною.
 • Двокомпонентна монтажна піна — використовується переважно для важких технологічних процесів кваліфікованими робітниками. Головною умовою правильного використання даного виду піни являється точне дотримування пропорції матеріалу при виготовлення робочої суміші. Всі види піна можна купити в Козятині в нашому інтернет магазині.

Властивості піни монтажної:

 • Високі показники адгезії монтажної піни з деревиною, маталом, пластиком, камнем.
 • Ідеальні показники термостійкості — допустимі температури для використання монтажної піни від -40°С до +100°С.
 • Непровідність струму.
 • Швидке застигання і схоплюванність.
 • Абсолютна не токсичність після застигання.
 • Прекрасна пластичність і пружність, що забезпечує повне заповнення усіх стиків і щілин.

Купити монтажну піну в Козятині

Купити монтажну піну в інтернет магазині Новий стиль можливо в Козятині, Вінниці, а також в будь-якому місті Вінницької, Житомирської та Київської області.

Підкатегорії товарів

 • Піна Soma Fix
  Однокомпонентні поліуретанові монтажні піни – один з кращих ізоляційних матеріалів на сьогоднішній день. Монтажні піни Soma Fix дозволяють в рази економити час і кошти, є ефективним вирішенням побу...
 • Піна Soudal
  Soudal - це найбільший в світі виробник монтажної поліуретанової піни в аерозолі. Саме в лабораторіях компанії Soudal були винайдені інноваційні продукти, які визначили напрямок змін в будівельній ...
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Піна монтажна SomaFix мега професійна 750мл (всесезонна)
Професійна однокомпонентна поліуретанова піна під спеціальний пістолет - економія коштів за рахунок збільшеного виходу. Твердне в контакті з вологою Час первинного застигання: 8-10 хв Час обробки: 35-45 хв Граничне розширення: 19 % Область застосування Склеювання дерева, ПВХ, п..
230.00 грн
Піна монтажна SomaFix мега ручна 850мл (всесезонна)
Поліуретанова однокомпонентна монтажна піна побутового призначення зі збільшеним виходом - максимально економна, зручна у використанні, не вимагає додаткових підручних матеріалів. Твердне в контакті з вологою Час первинного застигання: 8-10 хв Час обробки: 45-60 хв Граничне розширення: ..
290.00 грн
Піна монтажна професійна Soudafoam Gun 750мл 60л
Пістолетна монтажна піна з низьким розширенням для будь-яких оздоблювальних і монтажних робіт, що застосовується при плюсовій температурі (> 0oC). Властивості: Формула з низьким розширенням, безпечна для тонких профілів з ПВХ Висока продуктивність і стабільність розмірів Коротк..
270.00 грн
Піна монтажна професійна Soudal 750мл 50л
Пістолетна монтажна піна з низьким розширенням для будь-яких оздоблювальних і монтажних робіт, що застосовується при плюсовій температурі (> 0oC). Властивості: Формула з низьким розширенням, безпечна для тонких профілів з ПВХ Висока продуктивність і стабільність розмірів Коротк..
245.00 грн
Піна монтажна ручна Soudal 750мл 45л (літо)
Монтажна піна з низьким розширенням для будь-яких оздоблювальних і монтажних робіт, застосовується при плюсовій температурі (> 5oC).   Властивості: Формула з низьким дозволом, безпечна для тонких профілів з ПВХ Висока продуктивність і стабільність розмірів Коро..
240.00 грн
Піна монтажна ручну повт. викор. Soudal 750мл
Властивості: Формула з низьким розширенням, безпечна для тонких профілів з ПВХ Висока продуктивність і стабільність розмірів Короткий час затвердіння - подальша обробка через ок. 60 хв. (для шару 3 см) Відмінна адгезія до деревини і деревних матеріалів, ПВХ, алюмінію і іншим металам (у тому числі..
275.00 грн
Піна монтажна СОМА ФІКС Profit проф 800 мл (всесезонна)
Всесезонна піна для монтажних робіт SOMA FIX (Profit, 800м), це матеріал, що має чудове зчеплення практично до всіх будматеріалів (виключення силікон, поліетилен, тефлон). Застигає самостійно. Використовується лише з пістолетом для забезпечення стабільності та однорідності. Використовуєть..
275.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru