Категорії
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Мова  Russian Ukrainian

Піна монтажна

Піна монтажна

Купити піну монтажну в інтернет магазині будівельних матеріалів Новий стиль.

Купити монтажну піну в Козятині.

Піна монтажна в Україні являється одним з найпопулярніших будівельних матеріалів. Її прийнято використовувати майже у всіх будівельно-ремонтних роботах пов'язаних з гарметизіцією швів, покращення шумоізоляційних і гідроізоляційних властивостей будівельних конструкцій і приміщень. Але перед тим як купити піну монтажну, щоб результат роботи з нею був якісним, потрібно знати властивості і види монтажних пін.

Види монтажних пін:

 • Однокомпонентна монтажна піна — це уже готова до роботи суміш, яка знаходиться під тиском в балоні. На ринку будівельних матеріалів України даний різновид представлений пінополіуретановою піною монтажною.
 • Двокомпонентна монтажна піна — використовується переважно для важких технологічних процесів кваліфікованими робітниками. Головною умовою правильного використання даного виду піни являється точне дотримування пропорції матеріалу при виготовлення робочої суміші. Всі види піна можна купити в Козятині в нашому інтернет магазині.

Властивості піни монтажної:

 • Високі показники адгезії монтажної піни з деревиною, маталом, пластиком, камнем.
 • Ідеальні показники термостійкості — допустимі температури для використання монтажної піни від -40°С до +100°С.
 • Непровідність струму.
 • Швидке застигання і схоплюванність.
 • Абсолютна не токсичність після застигання.
 • Прекрасна пластичність і пружність, що забезпечує повне заповнення усіх стиків і щілин.

Купити монтажну піну в Козятині

Купити монтажну піну в інтернет магазині Новий стиль можливо в Козятині, Вінниці, а також в будь-якому місті Вінницької, Житомирської та Київської області.

Підкатегорії товарів

 • Піна Soma Fix
  Однокомпонентні поліуретанові монтажні піни – один з кращих ізоляційних матеріалів на сьогоднішній день. Монтажні піни Soma Fix дозволяють в рази економити час і кошти, є ефективним вирішенням побу...
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Піна монтажна SomaFix мега ручна 850мл (всесезонна)
Поліуретанова однокомпонентна монтажна піна побутового призначення зі збільшеним виходом - максимально економна, зручна у використанні, не вимагає додаткових підручних матеріалів. Твердне в контакті з вологою Час первинного застигання: 8-10 хв Час обробки: 45-60 хв Граничне розширення: ..
225.00 грн
Піна монтажна ручна Soudal 750мл 45л (літо)
Монтажна піна з низьким розширенням для будь-яких оздоблювальних і монтажних робіт, застосовується при плюсовій температурі (> 5oC).   Властивості: Формула з низьким дозволом, безпечна для тонких профілів з ПВХ Висока продуктивність і стабільність розмірів Коро..
180.00 грн
Піна монтажна ручна всесезонна SomaFix (300мл.)
Однокомпонентна поліуретанова монтажна піна побутового призначення за рахунок невеликого виходу максимально економна, зручна у використанні, не вимагає додаткових підручних матеріалів. Монтажна піна монтажна Soma Fix – ідеальний помічник в рішення монтажних, ізоляційних робіт в побутовому се..
130.00 грн
Промивка SomaFix для очищення поліуретанової піни
Спеціальний очищувач для поліуретанової монтажної піни призначений спеціально для видалення надлишків незатверділої піни з оброблюваних поверхонь і пістолета. Очисний спрей Soma Fix – запорука тривалої експлуатації монтажного обладнання та проведення якісних ізоляційних робіт. Використовуєть..
105.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru