Категорії
Мова  Russian Ukrainian

KRUMIX

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
 Клей для гіпсокартону KM MontageFix 30 кг
Клей KM MontageFix – це монтажний клей на основі гіпсового в’яжучого з полімерними добавками. Властивості: > пластичний; > зручний в застосуванні; > висока адгезія до основи; > стійкий до сповзання; > тріщиностійкий; > оптимальний час роботи; >..
130.00 грн
Стартова гіпсова штукатурка KM Start 30-15 кг
Штукатурка гіпсова KM Start – це суха штукатурна суміш для початкового нанесення на основі гіпсового в’яжучого, легкого заповнювача та спеціальних добавок.  ..
100.00 грн
Штукатурка гіпсова машинного нанесення КМ-75 30кг
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Основа матеріалу: Суха суміш на основі гіпсового в’яжучого, легкого заповнювача, мінеральних та спеціальних добавок. Товщина штукатурного шару:  Мінімальна товщина - 8 мм, середня товщина - 25 мм Кількість води для приготування суміші ≈ 650 л/год при засто..
130.00 грн
Штукатурка універсальна легка KM Universal 30 кг
Штукатурка гіпсова легка КМ Universal – це суха шту- катурна суміш на основі гіпсового в’яжучого, легкого заповнювача та спеціальних добавок. Суміш є універ- сальною для всіх типів поверхонь завдяки особливим адгезійним властивостям. Властивості: > пластична; > з..
145.00 грн
Штукатурка фінішна KM Finish 25кг
Шпаклівка гіпсова KM Finish – це суха шпаклювальна суміш на основі гіпсового в’яжучого та спеціальних добавок. Властивості: > пластична; > зручно укладається; > зносостійка; > тріщиностійка; > тривалий час обробки; > короткі терміни висихання; >..
110.00 грн
Штукатурка фінішна KM MultiFinish 25кг
  Шпаклівка гіпсова універсальна фінішна KM MultiFinish – це спеціальна суха шпаклювальна суміш на основі нату- рального гіпсового в’яжучого, модифікована мінеральними і спеціальними добавками, що забезпечують високу якість та відмінний кінцевий ефект. Властивості: ..
185.00 грн
Штукатурка фінішна KM Saten 25кг
Шпаклівка гіпсова KM Saten – це суха шпаклювальна суміш на основі гіпсового в’яжучого, мінерального напов- нювача та спеціальних добавок, що забезпечують ефект ідеально гладкої поверхні. Властивості: > ідеально гладкі поверхні; > підвищена пластичність; > зруч..
100.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru