Категорії
Уточнити пошук
Manufacturers:
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Плитка Reina beige 25*40 G1 (кв.м)
170.90 грн 150.00 грн
Плитка Reina brown 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Плитка Reina modern 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Рубероїд

Рубероїд

Рубероїд - традиційний рулонний покрівельний та гідроізоляційний матеріал, який застосовується для гідроізоляції покрівлі, фундаментів, підвалів.

рубероїд:

  • виготовляється на основі покрівельного картону, просочується нафтовими бітумами (спочатку шар легкоплавкого, потім шар тугоплавкого бітуму) і покривається захисною крупнозернистою, дрібнозернистою, лускатої або пилоподібної крихтою (матеріал крихти - азбест, тальк і т.п.).
  • призначений для гідроізоляції об'єктів різного призначення, серед яких: покрівлі різного призначення і нахилу, фундаменти, підвали.

переваги

  • велика кількість різновидів по щільності картону, завдяки чому споживач може вибрати оптимальний варіант для своїх завдань;
  • можливість застосування на покрівлях під будь-яким кутом;
  • надійна гідроізоляція (проте при гідроізоляції руберойдом підвалів матеріал захистить лише від вологи, але не допоможе при затопленні грунтовими водами);
  • теплостійкість до 80 ° С;
  • гнучкість;
  • інші параметри покрівельного матеріалу рубероїд: ціна, висока якість, довгий термін служби.

Інтернет магазин «Новий Стиль» пропонує купити рубероїд в Козятині різних марок. Вартість даних марок матеріалу відрізняється. Щоб дізнатися скільки коштує руберойд тієї чи іншої марки перейдіть в карточку відповідного товару, або зверніться до менеджерів відділу збуту по телефону. За допомогою сайту ви також можете дізнатися якісні характеристики матеріалу, порівняти його з аналогічними матеріалами, а також купити, скориставшись сервісом інтернет-магазину.

Що потрібно, щоб купити руберойд? Як довідатися про ціни на руберойд?

Наш магазин є найбільшим поставником традиційних покрівель, і здатний забезпечити будь-яку потребу клієнтів в руберойді. Магазин  продає тільки високоякісний покрівельний матеріал, що пройшов суворий технічний контроль якості.  Щоб купити руберойд  достатньо оформити заявку як в звичайному інтернет-магазині, або скористатися формою online-замовлення внизу сторінки. Також можна просто зателефонувати до відділу збуту магазину, і наші менеджери проконсультують вас, підкажуть ціни і можливі варіанти покупки.

Зателефонуйте нам за телефонами в Козятині або надішліть онлайн-заявку.   

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Єврорубероїд  Бікрост ХКП 4,0 сланець сірий (9м.кв)
Євроруберойд Бікрост ХКП 4,0 сланець сірий - модифікований бітумний покрівельний і гідроізоляційний матеріал Бікроеласт призначений для пристрою покрівлі з малим ухилом і гідроізоляції фундаментів будівель і споруд. Унікальні характеристики бітумного в'яжучого досягнуті завдяки використа..
565.00 грн
Єврорубероїд ТехноНіколь Полібуд ХКП 3,5 сланець сірий (9м.кв)
Єврорубероїд Полібуд ХКП 3.5 застосовується в якості верхнього шару в двошарових покрівельних системах, також може використовуватися без підкладки.  Рубероїд використовують для укладання нижніх шарів покрівельного килима і гідроізоляції будівельних конструкцій: фундаментів, підвалів, цокол..
410.00 грн
Єврорубероїд ТехноНІКОЛЬ Полібуд ХПП 2,0 мм 9 м.кв
Полибуд ХПП 2.0 призначений для пристрою нижніх шарів покрівельного килима і гідроізоляції будівельних конструкцій: фундаментів, підвалів, цоколів. Полибуд ХПП 2.0 може також використовуватися в якості верхнього шару в двошарових покрівельних системах, також може використовуватися без підкладки..
320.00 грн
Євроруберойд ТехноНіколь Стеклоізол 3,5 (10м.кв)
Євроруберойд або стеклоізол - це направляється рулонний покрівельний і гідроізоляційний матеріал, який володіє високими технічними параметрами якості продукції, що дозволяє їх використовувати без застосування додаткових матеріалів. Стеклоізол отримують шляхом двостороннього нанесення на скло..
390.00 грн
Рубероїд РКП 350 15 м.кв
Руберойд РКП 350 застосовується для будівництва житлових будинків та інших будівель для прилади нижнього шару покрівельного килима. Забезпечує гідроізоляцію бетонних перекриттів, підлог, фундаментів, поверхів. Також руберойд може використовуватися з шифером, металочерепицею, профнастилом в як..
140.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru