Категорії
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Мова  Russian Ukrainian

Покрівельні матеріли

Покрівельні матеріли

Покрівельні матеріали з доставкою - Інтернет магазни "Новий Стиль" - Козятин. Купити покрівельні матеріали з доставкою м. Козятин, Вінниця і Вінницька область, Київська, Житомирська області. Доставку в Ваш регіон уточнюйте за контактними телефонами.

Підкатегорії товарів

  • Гідробар'єр, паробар'єр та мембрани
    Гідробар'єр являє собою два шари плівки, які перебувають з обох сторін армуючої поліпропіленової сітки, що робить даний матеріал чудовим гідроізолятором. Така плівка без будь-яких видимих зусиль пе...
  • Покрівля Fibrodah
    FIBRODAH - це покрівельний матеріал виготовлений в ПрАТ  Івано-Франківськцемент. Виготовляється покрівля виключно з натуральних компонентів на сучасному обладнанні за технологією, яка вже давн...
  • Рубероїд
    Рубероїд - традиційний рулонний покрівельний та гідроізоляційний матеріал, який застосовується для гідроізоляції покрівлі, фундаментів, підвалів. рубероїд: виготовляється на основі покр...
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Єврорубероїд ТехноНіколь Стеклоізол 2,5 (10кв.м.)
Євроруберойд або стеклоізол - це направляється рулонний покрівельний і гідроізоляційний матеріал, який володіє високими технічними параметрами якості продукції, що дозволяє їх використовувати без застосування додаткових матеріалів. Стеклоізол отримують шляхом двостороннього нанесення на скло..
420.00 грн
Єврорубероїд ТехноНіколь Стеклоізол 3,5 (10кв.м.)
Євроруберойд або стеклоізол - це направляється рулонний покрівельний і гідроізоляційний матеріал, який володіє високими технічними параметрами якості продукції, що дозволяє їх використовувати без застосування додаткових матеріалів. Стеклоізол отримують шляхом двостороннього нанесення на скло..
480.00 грн
Гідробар'єр Masterfoil сірий 1м/п
  Захищає теплоізоляцію і внутрішні елементи покрівлі від атмосферних опадів, вітру і пилу, що проникають зовні через нещільності і дефекти покрівельного покриття, а також від підпокрівельного конденсату. У зимово-весняний період плівка відводить тепловий потік, що виходить з о..
6.75 грн
Паробар'єр Masterplast Extrafoil сірий 1м/п
Використовується у житлових і виробничих приміщеннях як  пароізоляційна плівка для захисту підпокрівельних та стінових конструкцій від вологості. З використанням плівки зменшується рівень пароконденсації у конструкціях. Матеріал - поліетилен. Плівка укладається з перекриттям 10 см. Пароізоля..
6.75 грн
Покрівля Фібродах
Серія Modem 585x1130 (1 лист - 0,66 м кв.) - 83.10 грн Серія Renaissance 1000x1130 (1 лист - 1,13 м кв.) - 142.50 грн Серія Classic 1750x1130 (1 лист - 1,98 м кв.) - 249.90 грн   Кольорова гама; чорний. графіт, коричневий, бордо, теракот. ..
140.00 грн
Рубероїд РКП 350 15 м.кв
Руберойд РКП 350 застосовується для будівництва житлових будинків та інших будівель для прилади нижнього шару покрівельного килима. Забезпечує гідроізоляцію бетонних перекриттів, підлог, фундаментів, поверхів. Також руберойд може використовуватися з шифером, металочерепицею, профнастилом в як..
195.00 грн
Супердифузійна мембрана Mastermax 3 Classik 1 м/п
Матеріал - тришарова гідроізоляційна супердифузійна мембрана (ПП Фліза) застосування - паропроникаюча підкладкова покрівельна плівка, другорядний захист від вологості і снігу, поміщається безпосередньо на теплоізоляцію щільність- г / м2 135 г / м2 (± 20г) паропроникність - (..
26.00 грн
Супердифузійна мембрана Mastermax 3 Еxtra 1 м/п
Матеріал - тришарова гідроізоляційна супердифузійна мембрана (ПП Фліза) застосування - паропроникаюча підкладкова покрівельна плівка, другорядний захист від вологості і снігу, поміщається безпосередньо на теплоізоляцію щільність- г / м2 175 г / м2 (± 20г) паропроникність - (..
32.00 грн
Супердифузійна мембрана Mastermax 3 Тор 1 м/п
Матеріал - тришарова гідроізоляційна супердифузійна мембрана (ПП Фліза) застосування - паропроникаюча підкладкова покрівельна плівка, другорядний захист від вологості і снігу, поміщається безпосередньо на теплоізоляцію щільність- г / м2 155 г / м2 (± 20г) паропроникність - (..
28.00 грн
Супердифузійна мембрана Mastermax Difoil-S 1 м/п
Матеріал - тришарова гідроізоляційна супердифузійна мембрана (ПП Фліза) Застосування - паропроникаюча підкладкова покрівельна плівка, другорядний захист від вологості і снігу, поміщається безпосередньо на теплоізоляцію Щільністьг / м2: 90 г/м2 (± 10г) Паропроникність - (Sd),..
25.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru