Категорії
Мова  Russian Ukrainian

KREISEL

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Бетонконтакт KREISEL BETONGRUND 310 (10 кг)
BETONGRUND 310 Бетонконтакт Застосування: Готова до використання високоадгезійна ґрунтовка бетонконтакт для обробки бетонних та інших щільних основ, що не вбирають вологу, перед нанесенням вирівнювальних покриттів. Не містить розчинників і виготовлена на основі во..
345.00 грн
Вапняна шпаклівка KRAISEL 660 (25 кг)
KALKSPACHTELMASSE 660 Вапняна шпаклівка Застосування: Дрібнозерниста фінішна шпаклівка заводського виготовлення, у вигляді сухої суміші мінерального вяжучого, мінеральних заповнювачів і модифікуючих добавок, призначена для ручного виконання вирівнювання поверхні в середині приміщень. ..
135.00 грн
Гідроізоляційна суміш KRAISEL 810 (25 КГ)
Суміш призначена для виконання водозахисної ізоляції в різних приміщеннях з підвищеною вологістю (лазні, душові, і т.д.) для герметизації внутрішніх і зовнішніх поверхонь резервуарів і басейнів, для герметизації стін підвалів і зовнішньої сторони фундаментів, а також для виконання водозахисної із..
260.00 грн
Грунтівка KREISEL  301(10л)
Грунтувальний засіб, який не містить розчинників, виготовлений на основі водної дисперсії акрилового полімеру. Обмежує і вирівнює поглинаючу здатність поверхні. Стабілізує і зміцнює поверхні, які утворюють пил. Збільшує адгезію, полегшує нанесення малярських покриттів або розчинів. Стійкий до оми..
195.00 грн
Грунтівка KREISEL  301(5л)
Грунтувальний засіб, який не містить розчинників, виготовлений на основі водної дисперсії акрилового полімеру. Обмежує і вирівнює поглинаючу здатність поверхні. Стабілізує і зміцнює поверхні, які утворюють пил. Збільшує адгезію, полегшує нанесення малярських покриттів або розчинів. Стійкий до оми..
108.00 грн
Декоративна штукатурка KRAISEL P100 "Барашек" 1,5 мм (25 кг)
Високоякісна мінеральна суха штукатурна суміш заводського виготовлення. До складу суміші входять мінеральні в'яжучі речовини, мінеральний заповнювач і модифікуючі добавки.  Після змішування з водою утворює штукатурну масу для нанесення рельєфних штукатурок. Після затвердіння стає водо- і мор..
295.00 грн
Декоративна штукатурка KRAISEL P110 "Короїд" 2мм (25 кг)
Високоякісна мінеральна суха штукатурна суміш заводського виготовлення. До складу суміші входять мінеральні в'яжучі речовини, мінеральний заповнювач і модифікуючі добавки. Після змішування з водою утворює штукатурну масу для нанесення рельєфних штукатурок. Після затвердіння стає водо- і моро..
265.00 грн
Декоративна штукатурка KRAISEL P110 "Короїд" 3мм (25 кг)
Високоякісна мінеральна суха штукатурна суміш заводського виготовлення. До складу суміші входять мінеральні в'яжучі речовини, мінеральний заповнювач і модифікуючі добавки. Після змішування з водою утворює штукатурну масу для нанесення рельєфних штукатурок. Після затвердіння стає водо- і моро..
265.00 грн
Клей для армування пінопласту KREISEL 220 (25 кг
Клейова суміш для виконання базового армованого шару на фасадних термоізоляційних плитах з пінополістиролу, а також для приклеювання пінополістирольних і екструдованих плит до різних основ в системах утеплення ТМ KREISEL. Продукт заводського виготовлення у вигляді сухої суміші в'яжучого компонент..
160.00 грн
Клей для газоблоку KREISEL 125 (25 кг)
PORENBETON-KLEBER 125 Клейова суміш для блоків із пористого бетону Застосування: Клейова суміш заводського виготовлення у вигляді сухої суміші, що призначена для з'єднання елементів мурування тонкими швами. Складається з мінерального в'яжучого компоненту, мінерального заповнювача, мод..
87.00 грн
Клей для каменю KREISEL 108 (25 кг)
..
265.00 грн
Клей для мінеральної вати KREISEL 230 (25 кг)
MINERALWOLLE-KLEBEMÖRTEL 230 Клейова суміш для приклеювання теплоізоляційних плит з мінеральної вати Застосування: Клейова суміш заводського виготовлення для приклеювання плит з пінополістиролу. Являє собою суху суміш в'яжучого компоненту, мінерального заповнювача і модифікуючих добав..
130.00 грн
Клей для мінеральної вати KREISEL 240 (25 кг)
MINERALWOLLE-ARMIERUNGSGEWEBEKLEBER 240 Клейова суміш для влаштування базового армованого шару та приклеювання теплоізоляційних плит з мінеральної вати Застосування: Універсальна клейова суміш для виконання базового армованого шару на фасадних термоізоляційних плитах з мінеральної ват..
170.00 грн
Клей для плитки ELASTI MULTI KREISEL 104 (25 кг)
Суміш призначена для приклеювання всіх видів керамічної плитки на стіни і підлогу (глазурованої, теракотової, клінкерної, керамогранітної) у тому числі плитки великого формату як до міцних основ, так і до таких, які схильні до деформації, з сильною і слабкою адгезією, всередині  приміщень і ..
235.00 грн
Клей для плитки KREISEL UNI MULTI 101 (25 кг)
UNI MULTI 101 Тонкошарова клейова суміш для облицювання керамічною плиткою. Застосування: Клейова суміш призначена для приклеювання настінної і підлогової керамічної плитки, з водопоглинанням більше 3% та розмірами не більше ніж 40х40 см. Використовується для приклеювання плитки всере..
96.00 грн 78.00 грн
Клей для плитки MULTI KREISEL 102 (25 кг)
Клей на цементній основі для керамічної плитки та мозаїчного каменю. Морозостійка клейова cуміш призначена для приклеювання настінної і підлогової керамічної плитки, а також мозаїчного каменю з водопоглинанням більше 1% та розмірами не більше ніж 40х40 см. Використовується для приклеювання п..
80.00 грн
Клей для плитки SUPER MULTI KREISEL 103 (25 кг)
Клейова суміш заводського виготовлення для облицювання керамічною плиткою, керамогранітом та штучним каменем. Являє собою суху суміш мінерального в'яжучого компоненту, мінерального заповнювача і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу, призначену для нан..
135.00 грн
Клей для приклеювання пінопласту KREISEL 210 (25 кг)
Клейова суміш заводського виготовлення для приклеювання плит з пінополістиролу. Являє собою суху суміш в'яжучого компоненту, мінерального заповнювача і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу сірого кольору. Після затвердіння відрізняється водо- і морозостійк..
110.00 грн
Клейова суміш для керамограніту GRES KREISEL 105 (25 кг)
Клейова суміш заводського виготовлення для облицювання керамічною плиткою та природнім каменем у вигляді сухої суміші в'яжучого компоненту, мінерального заповнювача і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу, призначену для нанесення тонким шаром. Після тужаві..
210.00 грн
Клейова та армувальна суміш KREISEL COTTAGE  215 (25 кг)
COTTAGE 215 Клейова та армувальна суміш для систем утеплення фасадів Застосування: Клейова суміш заводського виготовлення призначена для приклеювання і виконання базового армованого шару з пінополістирольних плит, а також приклеювання мінераловатних плит при утепленні фасаді..
149.00 грн 122.00 грн
Машинна вапняно-цементна штукатурка KRAISEL 500 (30 кг)
Склад: гідратоване вапно, портландцемент, мінеральні наповнювачі, добавки Густина свіжого розчину: приблизно 1,60 г/см3 Густина затверділого розчину: приблизно 1,40 г/ см3 Опір стиску через 28 діб: категорія CS II Опір згину через 28 діб: ≥1,0МПa Адгезія з поверхнею та символ ..
75.00 грн
Самовирівнювальна суміш KRAISEL 410 (25 кг)
Суміш заводського виготовлення, що складається з мінеральних в'яжучих компонентів, заповнювачів і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну масу, що легко розподіляється по робочій поверхні. При затвердінні практично не дає усадки, характеризується високою міцністю. Викорис..
165.00 грн
Самовирівнювальна суміш KRAISEL 411 (25кг)
Суміш заводського виготовлення, що складається з мінеральних в'яжучих компонентів, заповнювачів і модифікуючих добавок. Не містить казеїну. Після змішування з водою утворює однорідну масу, що легко розподіляється по робочій поверхні. При затвердінні практично не дає усадки, характеризується висок..
155.00 грн
Самовирівнювальна суміш KRAISEL 412 (25кг)
Суміш заводського виготовлення, що складається з мінеральних в'яжучих компонентів, заповнювачів і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну масу, що легко розподіляється по робочій поверхні. При затвердінні практично не дає усадки, характеризується середньою міцністю. Викор..
135.00 грн
Цементна стяжка KREISEL 440 (25 кг)
Суміш заводського виготовлення, що складається з мінерального в'яжучого компоненту, заповнювачів і модифікуючих добавок, які покращують експлуатаційні властивості суміші. Після змішування з водою утворює однорідну масу сірого кольору, що легко укладається і розподіляється по поверхні. Після затве..
75.00 грн
Штукатурка цементно-вапняна  KRAISEL 560 (25 кг)
Штукатурна суміш. Cуха штукатурна суміш фабричного виготовлення, що складається з мінеральних в'язких речовин, мінеральних наповнювачів і добавок, що покращують експлуатаційні властивості. Після змішування з водою утворює однорідну штукатурну масу, яка зручна для кладки і має високу адг..
79.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru