Категорії
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Декор Brina Сірий 23*40 (1шт.)
110.00 грн 85.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Tekasil

Tekasil
Метою компанії TKK є збереження ролі провідного виробника добавок для бетону і санирующих коштів, поліуретанових монтажних пін та герметиків на ринку Словенії та ринку Південно-Східної Європи, а також збільшення частки ринку монтажних пін в Європі і утримання позицій в десятці кращих виробників.
Основою місії є виготовлення і продаж якісних, безпечних для людини і навколишнього середовища виробів.
Місія нашої компанії - продовження 60-річної традиції виробництва будівельних матеріалів, а також виправдання очікувань власників шляхом забезпечення стабільного зростання, розвитку і ефективного ведення бізнесу, і разом з урахуванням екологічних аспектів, забезпечення збільшення рівня зайнятості та якості життя населення
Ми і надалі будемо докладати всіх зусиль, щоб найкращим чином адаптуватися до побажань наших клієнтів, швидко і якісно реагувати на всі їх запити. За допомогою TQM стилю управління ми будемо продовжувати забезпечувати узгодженість при роботі, якість виробів і високу продуктивність. Ці передумови будуть служити основою для нашого виходу на міжнародні ринки з високими вимогами до стандартів якості.
Ця категорія порожня.
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru