Категорії
Уточнити пошук
Categories:
Manufacturers:
Мова  Russian Ukrainian

Клея, рідкі цвяхи, герметики, силікони, мастики та бітуми

Клея, рідкі цвяхи, герметики, силікони, мастики та бітуми

Купити клеї, рідкі цвяхи, герметики, силікони, мастики та бітуми в інтернет магазині “Новий стиль”

 • Купити клей в Козятині
 • Купити рідкі цвяхи в Козятині
 • Купити герметик в Козятині
 • Купити мастики та бітуми в Козятині

Сьогодні будівельні матеріали радують нас своїми неповторними властивостями, не виключенням являються і герметичні матеріалі. Герметики, силікони, рідкі цвяхи і клеї потрібні в будівничих і ремонтних як внутрішніх, так і зовнішніх роботах, пов'язаних з монтажем і опорядженням. Герметичні матеріали використовують для заповнення пустот та пазів в будівельних конструкціях і для ізоляції швів між конструкціями. Купити герметики в Україні сьогодні достатньо просто, адже це надзвичайно затребований матеріал і його виробництвом займається багато будівельних торгових компаній. Серед найкращих варто відзначити Ceresit, Lacrysil, Момент, Metylan, Contour, Soma Fix, Quelyd, адже саме вони займають на сучасному ринку будівельних матеріалів лідируючи позиції уже багато років.

Види герметиків:

 • Акрилові. Акрилові герметики купити краще всього для використання на дерев'яних, бетонних і цегляних поверхнях. Головною перевагою використання акрилових герметиків — це еластичність матеріалу. При відносно невеликій вартості цього виду герметизації, він зручний тим, що реалізація виконується не тільки невеликими тубами, а і великими відрами, що зручно використовувати в об'ємних фасадних роботах чи при обробці великих поверхонь.

 • Силіконові. Герметики силіконові купити рекомендуються для використання з гладкими поверхнями, такими як метал, скло або емаль. Силіконові герметики в Україні представленні в декількох видах, головною відмінною рису яких являється тип розчинника, що входить в склад силіконового герметика. Наприклад, кислотні герметики стійкі до перепадів температурі, ними можна герметизувати пластик, кераміку, а для робіт з металевими конструкціями даний вид не рекомендується, так як він може сприяти виникненню корозійних ушкоджень.

 • Силікатні. Силікатний герметик купити рекомендується для установки камінів і пічок, так як вони стійкі до високих температур та при нагріванні не виділяють токсичних елементів.

 • Бітумні. Герметики бітумні призначені для монтажу черепиці, по своїм головним характеристикам він дуже подібний до силікатного герметика.

Ми пропонуємо Вам купити герметики в інтернет магазині Новий стиль, адже тільки у нас Вам буде запропонованій великий каталог товарів для герметизації — це і різноманітні клеї, рідкі цвях, універсальні герметики безколірні або кольорові, жаростійкі і паркетні.

Купити клей, купити рідкі цвяхи, купити герметик в Козятині

А саме головне Ви зможете купити товари для герметизації в Козятині, Вінниці, Києві по доступним кожному цінам і доставкою в будь-який регіон України.


 


 

Підкатегорії товарів

 • AquaMast
  ...
 • Ceresit
  ...
 • DUFA
  Ось уже понад 20 років компанія «ГАНЗА-УКРАЇНА» представляє лакофарбові матеріали німецького концерну «MEFFERT AG» в Україні і більше 11 років виробляє їх спільно на заводі «Мефферт Ганза Фарбен». ...
 • Lacrysil
  На сьогоднішній день торгова марка LACRYSIL (лакрисил) – стала досить популярною серед будівельників які встигли спробувати і оцінити високо технологічність продукції. Клеї та герметики LACRYS...
 • Soma Fix
  Асортимент ТМ Soma Fix пропонує широкий асортимент монтажних матеріалів: силікони, герметики, рідкі цвяхи. Однокомпонентні силікони і герметики Soma Fix – еластичні і довговічні матеріали, шир...
 • Soudal
  Soudal є провідним світовим виробником поліуретанових пін, клеїв, герметиків і покрівельних ущільнювачів. За 50 років своєї діяльності компанія Soudal перетворилася з маленької сімейної фірми в між...
 • ІРКОМ
  Науково-виробнича фірма «Ірком-ЕКТ» є одним з перших підприємств в Україні з виробництва екологічно чистої, водорозчинні лакофарбової продукції. В даний час компанія «Ірком-ЕКТ» виробляє більше 60 ...
 • Клей Dragon
  Як часто ми стикаємося з проблемою, що в будинку з часом може відклеїтися або відійти якийсь елемент оздоблення? В такому випадку нам знадобиться спеціальний клей. Але на сучасному ринку їх така ве...
 • Клей Metylan
  У лютому 1953 року на фабриці в Німеччині компанія Henkel випустила революційний продукт – шпалерний клей Metylan на основі метилцелюлози. Цей клей спростив процедуру поклейки шпалер настільки, що ...
 • Клей Quelyd
  ...
 • Момент
  Герметики «Момент Гермент» — це силіконові герметики, містять строго певну кількість пластифікаторів і вулканізаторів і мінімальну кількість добавок. Завдяки такому складу силіконові герметики ТМ «...
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Бітумний герметик Ceresit CS27 (300 мл.)
Матеріал застосовується для заповнення швів, тріщин, різних дрібних дефектів називають - герметиками. Граматика широке застосування отримали не тільки в будівництві (для герметизації стиків труб, заповнення щілин, швів і т.д.), але і в побуті - для дрібного не складно ремонту. Існують різні в..
120.00 грн
Бітумний герметик Soudal 310 мл.
Водостійкий і водонепроникний покрівельний герметик на основі бітумних еластомерів для ремонту покрівель, водостоків та покрівельних робіт.   Властивості: Може застосовуватися на злегка вологих поверхнях Стійкий до УФ-випромінювання і температур в діапазоні від -35 ° C до + 1..
105.00 грн
Герметик акриловий Dufa 280мл білий
Герметик на базі акрилової дисперсії; для універсального застосування. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Не містить розчинник. Хороше зчеплення майже з усіма будівельними матеріалами, а також на вологих підставах. Для герметизації сполучних швів і тріщин, в т.ч. на цегляній кладці, штукатурці..
45.00 грн
Герметик акриловий Soudal 280мл. білий
Універсальний будівельний акрил для застосування всередині приміщень. Властивості: Міцний і стійкий до вицвітання Після затвердіння можна фарбувати, не змінює колір поверхонь Відмінна адгезія до всіх пористим поверхням, що застосовуються в будівництві: штукатурці, гіпсовим і цемен..
60.00 грн
Герметик для ваної и кухні білий Момент 280 мл
Купити Герметик силіконовий Момент білий 280 мл Категорія товарів Момент Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий стиль Кур'єрська доставка Козятин, Вінниця та Вінницька область, Київська область, Житомирська область. Доставка перевізниками по Україні. ..
120.00 грн
Герметик для ваної и кухні прозорий Момент, 280 мл
Матеріал застосовується для заповнення швів, тріщин, різних дрібних дефектів називають - герметиками. Герметики широке застосування отримали не тільки в будівництві (для герметизації стиків труб, заповнення щілин, швів тощо), але і в побуті - для дрібного не складного ремонту. Акриловий герме..
135.00 грн
Герметик для печей Soudal 310 мл.
Герметик для печей, камінних топок, котлів і інших обігрівальних приладів, стійкий до дуже високих температур (до 1500 ° C). Властивості: Формула на основі силікату натрію - не містить шкідливого азбесту. Чи не кришиться і не тріскається після затвердіння Створює твердий шов - від..
140.00 грн
Герметик для черепиці Soudal 300 мл. теракотовий
Еластичний поліуретановий клей-герметик для керамічної і бетонної черепиці. У разі обрізки плитки для певних форм - замінює кріплення замками, затискачами або розчином   Властивості: Просте і точне застосування - не тягнеться і не ллється Доступний в натуральному ..
145.00 грн
Герметик паркетний Soudal 300мл. Мербау
Герметик на основі водної дисперсії акрилових смол різних кольорів, відповідних найпопулярнішим видам паркету. Властивості: Після затвердіння можна фарбувати і покривати лаком Не містить розчинників Не залишає плям на дереві і краях ламінату Після затвердіння сті..
70.00 грн
Герметик паркетний Soudal 310 мл. бук
Герметик на основі водної дисперсії акрилових смол різних кольорів, відповідних найпопулярнішим видам паркету. Властивості: Після затвердіння можна фарбувати і покривати лаком Не містить розчинників Не залишає плям на дереві і краях ламінату Після затвердіння сті..
85.00 грн
Герметик паркетний Soudal 310мл. Вишня
Герметик на основі водної дисперсії акрилових смол різних кольорів, відповідних найпопулярнішим видам паркету. Властивості: Після затвердіння можна фарбувати і покривати лаком Не містить розчинників Не залишає плям на дереві і краях ламінату Після затвердіння сті..
85.00 грн
Герметик паркетний Soudal 310мл. Клен
Герметик на основі водної дисперсії акрилових смол різних кольорів, відповідних найпопулярнішим видам паркету. Властивості: Після затвердіння можна фарбувати і покривати лаком Не містить розчинників Не залишає плям на дереві і краях ламінату Після затвердіння сті..
85.00 грн
Герметик поліуретановий Soudal 310 мл. сірий
Клей-герметик поліуретановий PU Sealant 300 мл  застосовується для герметизації швів і з'єднань елементів різних будівельних конструкцій, в тому числі що піддаються високим динамічним навантаженням (пороги, підвіконня), для еластичного приклеювання металу, пластику, дерева в будівни..
170.00 грн
Герметик силікон універсальний білий Момент, 280 мл
Купити Герметик силікон універсальний білий Момент, 280 мл. Категорія товарів Момент Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий стиль  Кур'єрська доставка Козятин, Вінниця і Вінницька область, Київська область, Житомирська область. Доставка перевізниками по Україні. ..
110.00 грн
Герметик силікон. для високих температур Somafix 310 мл
Силікон SomaFix для високих температур 310 мл призначається для якісної герметизації або склеювання поверхонь, але більш затребуваний на ділянках, схильним постійному впливу високої температури. Може застосовується як для зовнішніх так і для внутрішніх робіт. Володіє високою термостійкістю від -4..
255.00 грн
Герметик Силікон. для високих температур Somafix 50мл
Силікон SomaFix для високих температур 310 мл призначається для якісної герметизації або склеювання поверхонь, але більш затребуваний на ділянках, схильним постійному впливу високої температури. Може застосовується як для зовнішніх так і для внутрішніх робіт. Володіє високою термостійкістю від -4..
55.00 грн
Герметик силікон. для дзеркал білий Somafix 310 мл
Силікон SOMAFIX для дзеркал, прозорий, 310 мл – міцний і еластичний герметик, який широко використовується для заповнення щілин і порожнин з метою герметизації та захисту від різних факторів середовища, а також для склеювання різних поверхонь між собою. Застосовується для приклеювання отрывающихс..
150.00 грн
Герметик силіконовий Dufa білий 280 мл
Купити Герметик силіконовий Dufa білий 280 мл  Категорія товарів Dufa Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий стиль Кур'єрська доставка Козятин, Вінниця та Вінницька область, Київська область, Житомирська область. Доставка перевізниками по Україні. ..
145.00 грн
Герметик силіконовий Dufa прозорий 280 мл
Купити Герметик силіконовий Dufa прозорий 280 мл Категорія товарів Dufa Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий стиль Кур'єрська доставка Козятин, Вінниця та Вінницька область, Київська область, Житомирська область. Доставка перевізниками по Україні. ..
145.00 грн
Герметик силіконовий Soudal санітарний білий 300мл
Купити Герметик силіконовий Soudal  санітарний білий 300мл  Категорія товарів Soudal  Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий стиль  Кур'єрська доставка Козятин, Вінниця і Вінницька область, Київська область, Житомирська область. Доставка перевізниками по Україні..
125.00 грн
Герметик силіконовий Soudal санітарний прозорий 300мл
Купити Герметик силіконовий Soudal санітарний прозорий 300мл  Категорія товарів Soudal Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий стиль  Кур'єрська доставка Козятин, Вінниця і Вінницька область, Київська область, Житомирська область. Доставка перевізниками по Україні. ..
125.00 грн
Герметик силіконовий Soudal універсальний білий 300мл
Купити Герметик силіконовий Soudal універсальний білий 300мл  Категорія товарів Soudal  Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий стиль  Кур'єрська доставка Козятин, Вінниця і Вінницька область, Київська область, Житомирська область. Доставка перевізниками по Україні. ..
120.00 грн
Герметик силіконовий білий Somafix 310 мл
Це однокомпоненотный силіконовий герметик для внутрішніх і зовнішніх робіт, який твердне під впливом вологості повітря. Герметику властива хороша адгезія до емалі, до скляних, металевих, керамічних, дерев'яних і до пофарбованим поверхням. Термостійкість стверділого герметика від -45 до +185 С. Ге..
115.00 грн
Герметик силіконовий білий Somafix 50 мл
Це однокомпоненотный силіконовий герметик для внутрішніх і зовнішніх робіт, який твердне під впливом вологості повітря. Герметику властива хороша адгезія до емалі, до скляних, металевих, керамічних, дерев'яних і до пофарбованим поверхням. Термостійкість стверділого герметика від -45 до +185 С. Ге..
50.00 грн
Герметик силіконовий прозорий Somafix 310 мл
Це однокомпоненотный силіконовий герметик для внутрішніх і зовнішніх робіт, який твердне під впливом вологості повітря. Герметику властива хороша адгезія до емалі, до скляних, металевих, керамічних, дерев'яних і до пофарбованим поверхням. Термостійкість стверділого герметика від -45 до +185 С. Ге..
84.00 грн
Герметик силіконовий прозорий Somafix 50мл
Це однокомпоненотный силіконовий герметик для внутрішніх і зовнішніх робіт, який твердне під впливом вологості повітря. Герметику властива хороша адгезія до емалі, до скляних, металевих, керамічних, дерев'яних і до пофарбованим поверхням. Термостійкість стверділого герметика від -45 до +185 С. Ге..
50.00 грн
Клей Quelyd для флізілінових шпалер 300 г
Клей Quelyd Fliz призначений для флизилиновых шпалер.  Переваги:  * Клей для наклеювання всіх типів шпалер на флізеліновій основі, важких вінілових шпалер на флізеліновій основі під фарбування або немає.  * Легке нанесення валиком або щіткою безпосередньо на стіну.  * ..
100.00 грн
Клей Dragon (0.25 л.)
Опис Універсальний полімерний клей марки Dragon розрахований головним чином на ремонтні роботи, а не на монтаж, виготовлення будівельних конструкцій. Цей простий в застосуванні склад діє, як і контактний клей, з коротким періодом схоплювання. Притримувати склеюються поверхні доведеться лише 1..
32.00 грн
Клей Dragon (0.8 л.)
Опис Універсальний полімерний клей марки Dragon розрахований головним чином на ремонтні роботи, а не на монтаж, виготовлення будівельних конструкцій. Цей простий в застосуванні склад діє, як і контактний клей, з коротким періодом схоплювання. Притримувати склеюються поверхні доведеться лише 1..
100.00 грн
Клей Lacrysil «Крутіше цвяхів» 280 мл білий
Клей Lacrysil "Крутіше Цвяхів" ідеально підходить для чистових внутрішніх і наржуных робіт. Використовується для прикливания дерева, металу, ПВХ, кераміки, гіпсокартону, пінопласту та інших матеріалів до бетонних, кам'яних, дерев'яних, штукатуреным поверхонь. ..
60.00 грн
Клей Lacrysil «Крутіше цвяхів» 280 мл прозорий
Клей Lacrysil "Крутіше Цвяхів" ідеально підходить для чистових внутрішніх і наржуных робіт. Використовується для прикливания дерева, металу, ПВХ, кераміки, гіпсокартону, пінопласту та інших матеріалів до бетонних, кам'яних, дерев'яних, штукатуреным поверхонь. ..
70.00 грн
Клей Quelyd Vinyl для вінілових обоїв 300 г
Купити Клей Quelyd Vinyl для вінілових обоїв 300 г. Категорія товарів Клей Quelyd Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий стиль  Кур'єрська доставка Козятин, Вінниця і Вінницька область, Київська область, Житомирська область. Доставка перевізниками по Україні. ..
98.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru