Категорії
Категорії
Уточнити пошук
Manufacturers:
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Мова  Russian Ukrainian

Колекція Tanos

Колекція Tanos

Керамограніт Cersanit Tanos - вітчизняна керамічна продукція, що не поступається якістю і декоративним властивостям європейським торговельним маркам. Технічні властивості схожі з натуральним каменем. Він не боїться перепадів температур, підвищеної вологості і здатний витримати сильні механічні навантаження. Це дає можливість використовувати його на вулиці або в неопалюваних приміщеннях. Керамограніт Cersanit виготовляється з кварцу, шпату і каоліну, який з'єднують в єдину суміш і обпалюють при високій температурі. Він підходить для укладання в громадських закладах, гаражі, прибудинкової території, парковці.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Плитка пол.Tanos Beige 29.8*29.8 (кв.м.)
TANOS  Beige- це плитка для підлоги колекції Танос фабрики Beige (Україна). Основа плитки - керамограніт, тому ви можете бути впевнені в її міцності і довговічності. Що стосується загальних характеристик TANOS , то слід зазначити розмір плитки в мм - 298х298, тому форму керамограніта мо..
216.00 грн
Плитка пол.Tanos Graphite 29.8*29.8 (кв.м.)
TANOS GRAPHITE - це плитка для підлоги колекції Танос фабрики CERSANIT (Україна). Основа плитки - керамограніт, тому ви можете бути впевнені в її міцності і довговічності. Що стосується загальних характеристик TANOS GRAPHITE, то слід зазначити розмір плитки в мм - 298х298, тому форму керамограніт..
216.00 грн
Плитка пол.Tanos Light grey 29.8*29.8 (кв.м.)
TANOS Light grey - це плитка для підлоги колекції Танос фабрики Beige (Україна). Основа плитки - керамограніт, тому ви можете бути впевнені в її міцності і довговічності. Що стосується загальних характеристик TANOS , то слід зазначити розмір плитки в мм - 298х298, тому форму керамограні..
216.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru