Категорії
Категорії
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Декор Brina Сірий 23*40 (1шт.)
110.00 грн 85.00 грн
Компакт Cersanit KORAL 010
1,579.56 грн 1,500.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Halcon (Іспанія). Керамічна плитка Козятин

Halcon (Іспанія). Керамічна плитка Козятин

Група Halcón Cerámicas має більш ніж 50-річний досвід роботи і на сьогоднішній день є одним з лідерів національного і міжнародного керамічного ринку. Кермамічна плитка Козятин -  Halcon (Іспанія).

Завдяки багатофункціональності Halcon та здатності адаптуватися до змін на різних ринках ми представлені в більшості країн світу.

Компанія Halcon займається дизайном, виробництвом та дистрибуцією керамічних виробів і пропонує клієнтам широкий асортимент облицювань, підлогових покриттів і фасонних деталей: кахельні плитки з білої і червоної глиною, покриття для підлоги з керамограніта - і все це з величезним вибором форматів, квітів і текстур.

Компанія має в своєму розпорядженні найпередовіші технології, пропонує клієнтам вигідні ціни і постійно працюємо над поліпшенням всіх виробничих процесів для попередження і задоволення найвибагливішого попиту на ринку.

Halcon є високопродуктивної компанією і має чудову команду персоналу з чіткою довгостроковою стратегією. Крім цього, компанія піклуєься про навколишнє середовище, використовуючи в процесі виробництва переробляються матеріали.

В останні роки компанія демонструє стабільне підвищення рентабельності, стверджуючи свої лідируючі позиції на світовому ринку. Великий спектр привабливих марок і продуктів і збільшення присутності у всіх основних сферах є серйозною перевагою Групи Halcón.

Керамічна плитка в Козятині - Halcon Cerámicas (Іспанія)

Підкатегорії товарів

  • Колекція Belinda
    Колекція керамограніта BELINDA іспанського заводу керамічної плитки HALCON — абсолютно унікальна імітація облицювання з натурального каменю. Новітні технології, який використовує у виробництві заво...
  • Колекція Lupe Caoba
    Колекція LUPE CAOBA заводу HALCON рекомендована для внутрішніх робіт. Плитка імітує покриття з благородних порід темного дерева. Матова фактурна поверхня плитки не тільки абсолютно імітує структуру...
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru