Категорії
Категорії
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Мова  Russian Ukrainian

Halcon (Іспанія). Керамічна плитка Козятин

Halcon (Іспанія). Керамічна плитка Козятин

Група Halcón Cerámicas має більш ніж 50-річний досвід роботи і на сьогоднішній день є одним з лідерів національного і міжнародного керамічного ринку. Кермамічна плитка Козятин -  Halcon (Іспанія).

Завдяки багатофункціональності Halcon та здатності адаптуватися до змін на різних ринках ми представлені в більшості країн світу.

Компанія Halcon займається дизайном, виробництвом та дистрибуцією керамічних виробів і пропонує клієнтам широкий асортимент облицювань, підлогових покриттів і фасонних деталей: кахельні плитки з білої і червоної глиною, покриття для підлоги з керамограніта - і все це з величезним вибором форматів, квітів і текстур.

Компанія має в своєму розпорядженні найпередовіші технології, пропонує клієнтам вигідні ціни і постійно працюємо над поліпшенням всіх виробничих процесів для попередження і задоволення найвибагливішого попиту на ринку.

Halcon є високопродуктивної компанією і має чудову команду персоналу з чіткою довгостроковою стратегією. Крім цього, компанія піклуєься про навколишнє середовище, використовуючи в процесі виробництва переробляються матеріали.

В останні роки компанія демонструє стабільне підвищення рентабельності, стверджуючи свої лідируючі позиції на світовому ринку. Великий спектр привабливих марок і продуктів і збільшення присутності у всіх основних сферах є серйозною перевагою Групи Halcón.

Керамічна плитка в Козятині - Halcon Cerámicas (Іспанія)

Підкатегорії товарів

  • Колекція Belinda
    Колекція керамограніта BELINDA іспанського заводу керамічної плитки HALCON — абсолютно унікальна імітація облицювання з натурального каменю. Новітні технології, який використовує у виробництві заво...
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru