Категорії
Категорії
Мова  Russian Ukrainian

Ceramika-Konskie (Польща). Дизайнерська керамічна плитка європейської якості в Козятині

Ceramika-Konskie (Польща). Дизайнерська керамічна плитка європейської якості в Козятині

Ceramika-Konskie (Польща) - є виробником керамічних виробів з 1996 року і здійснює свою діяльність на ринку будівельних матеріалів в якості компанії з іноземною участю. Італійське коріння значно вплинуло  на розвиток компанії і визначило поточні стандарти з точки зору асортименту продукції. Облицювальна і плитка для підлоги Ceramika-Konskie виготовляється на основі італійського обладнання та технологій, з польських матеріалів і під керівництвом національних стандартів якості. Керамічна плитка Ceramika-Konskie гарантовано відповідатиме вашим очікуванням.

Продукти Ceramika-Konskie (Польща)  відповідають найсуворішим європейським вимогам, тому має визнання багатьох вимогливих зарубіжних замовників. Додатковим підтвердженням високої якості слугують міжнародні призи та нагороди у сфері виготовлення будівельних матеріалів. У 2001 році, Ceramika-Konskie була переможцем Złotej Gali, отримавши звання "Diamentowej Firmy". Успіх компанії забеспечують також високваліфіковані фахівці - відомі художнкики авангардисти з Польщі і закордону. Ceramika-Konskie забезпечує впровадження інноваційних рішень для виробництва останніх тенденцій моди будівельної кераміки, від класики, до шикарної фантазії і стильного авангарду. 

Купити керамічну плитку Ceramika-Konskie (Польща) в Козятині - інтернет магазин Новий Стиль.

Підкатегорії товарів

  • Колекція Amsterdam
    Плитка Amsterdam від польської фабрики CeramicaKonskie. Матова облицювальна плитка Amsterdam імітує текстуру зрізу натурального каменю. Завдяки формату 200х500 мм кахель добре підходить для оформле...
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru