Категорії
Категорії
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Декор Brina Сірий 23*40 (1шт.)
110.00 грн 85.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Грунтовки Мастер

Грунтовки Мастер

Якість оздоблювальних робіт багато в чому залежить від грунтовки. Саме вона визначає пористість поверхні і надійність її зчеплення з фарбою. Крім того, сучасні грунтовки мають ряд додаткових функцій, що забезпечують захист і зносостійкість покриваються поверхонь.

Компанія «Master Inner» представляє лінійку якісних грунтовок для різних поверхонь. Грунтовки для стелі і стін, а також для залізобетонних і металевих конструкцій. Такий грунт має особливий склад і відрізняється підвищеними антикорозійними і властивостями міцності.

Переваги грунтовок «Мастер Іннер»:

Грунтовки в Козятині  представлені продукцією безлічі компаній. Популярність наших емульсій зумовлена ​​рядом об'єктивних переваг.

Грунтовки компанії «Мастер Іннер»- це:

  • Широкий асортимент;
  • спеціальні розчини для окремих видів поверхонь;
  • особливий склад, що дозволяє знизити витрату грунту;
  • високі експлуатаційні характеристики;
  • швидке висихання.

Якісне грунтування - ключ до створення гладких і рівних поверхонь. Досить купити грунтовки хорошої якості, і ви зможете отримати ідеальну основу для подальших оздоблювальних робіт.

Купити ґрунтовки Мастер в Козятині.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Грунтівка Мастер-Універсал(5л)
Для ґрунтування цементних, цементно-вапняних, гіпсокартонних та інших пористих поверхонь всередині та зовні будівель. Застосовується для зміцнення верхнього шару основи із наданням поверхні необхідних технологічних властивостей для подальшого оздоблення. ҐРУНТОВКА ГЛУБОКОГО ПРОНИКНЕННЯ ..
65.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru