Категорії
Категорії
Уточнити пошук
Manufacturers:
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Плитка Reina beige 25*40 G1 (кв.м)
170.90 грн 150.00 грн
Плитка Reina brown 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Плитка Reina modern 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Грунтовки KREISEL

Грунтовки KREISEL

Грунтовка KREISEL являє собою спеціальний рідкий склад, який наноситься на поверхню перед її фарбуванням, шпаклюванням чи іншими оздоблювальними роботами. Як правило, до складу грунтовок входять плівкоутворювальні речовини (смоли, масла, бітуми, різні клеї), прискорювачі висихання, пігменти та інші добавки. Ними обробляють мінеральні поверхні - цегла, штукатурку, бетон (бетоноконтакт), шлакоблок, а також дерево, метал, скло, кахель, кераміку і пластмасу.

Залежно від складу і основи грунтовки поділяються на такі види грунтовки в Козятині:

Емульсійна, або акрилова, грунтовка KREISEL - розбавляється водою, проста у використанні, швидко висихає (протягом 2-4 годин після нанесення), не має сильного запаху, що робить її зручною для роботи в житлових приміщенні. Це як грунтовка глибокого проникнення, так і поверхневого.

Алкідна грунтовка KREISEL - збільшує термін служби і стійкість покриття. Термін висихання становить 10-16 годин. Це найбільш підходяща грунтовка для дерева, тому що вона розпушує верхній шар деревини, що покращує подальше з'єднання фарби з матеріалом.

Епоксидна грунтовка KREISEL - по суті є фарбою, розведеною розчинником, найкраще підходять для бетонних основ.

Полістирольна грунтовка KREISEL -  застосовується на дерев'яних і оштукатурених поверхнях, але через високу токсичність підходить тільки для зовнішніх робіт.

Ізолюючі грунтовки - не взаємодіють з металом, але захищають його від вологи і механічних впливів.

Пасивуючий або протекторна грунтовка для металу -по надійності перевершує ізолюючу ґрунтовку і захищає поверхні від деяких агресивних середовищ.

Фосфатна адгезионная грунтiвка KREISEL - запобігає утворенню іржі на металі і покращує з'єднання його поверхні з фарбою.

У магазинах Новий стиль можна купити грунтовку будь-якого виду і складу для всіх можливих будівельних та оздоблювальних цілей, ціна якої буде однією з кращих на ринку. Розібратися в асортименті і зробити правильний вибір кожного клієнта допоможе висококваліфікований персонал мережі.

Купити грунтовку KREISEL, Козятин

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Бетонконтакт KREISEL BETONGRUND 310 (10 кг)
BETONGRUND 310 Бетонконтакт Застосування: Готова до використання високоадгезійна ґрунтовка бетонконтакт для обробки бетонних та інших щільних основ, що не вбирають вологу, перед нанесенням вирівнювальних покриттів. Не містить розчинників і виготовлена на основі во..
345.00 грн
Грунтівка KREISEL  301(10л)
Грунтувальний засіб, який не містить розчинників, виготовлений на основі водної дисперсії акрилового полімеру. Обмежує і вирівнює поглинаючу здатність поверхні. Стабілізує і зміцнює поверхні, які утворюють пил. Збільшує адгезію, полегшує нанесення малярських покриттів або розчинів. Стійкий до оми..
170.00 грн
Грунтівка KREISEL  301(5л)
Грунтувальний засіб, який не містить розчинників, виготовлений на основі водної дисперсії акрилового полімеру. Обмежує і вирівнює поглинаючу здатність поверхні. Стабілізує і зміцнює поверхні, які утворюють пил. Збільшує адгезію, полегшує нанесення малярських покриттів або розчинів. Стійкий до оми..
95.00 грн
Грунтівка KREISEL  330(10л)
Грунтівка з кварцово наповнювачем,для внутрішніх і зовнішніх робіт Грунтівка застосовується для фінішної підготовки основ перед нанесенням мінеральних, акрилових, силікатних, силіконових, мозаїчних декоративних штукатурок Kreisel. Полегшує нанесення штукатурки і збільшує її адгезію до о..
435.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru