Категорії
Уточнити пошук
Manufacturers:
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Плитка Reina beige 25*40 G1 (кв.м)
170.90 грн 150.00 грн
Плитка Reina brown 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Плитка Reina modern 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Електроінструмент Makita. Купити в Козятині

Електроінструмент Makita. Купити в Козятині

Японська корпорація Makita має майже вікову історію. У 1915 році Масабуро Макіта разом з компаньйонами відкрив власну справу - майстерню по ремонту електротехніки. По суті, це був справжній «гаражний стартап».

Першою продукцією компанії стали генератори, електромотори та інша силова техніка. В кінці 1950-х років було запущено виробництво електроінструменту - першого в Японії. Цей крок визначив подальший розвиток компанії.

Завоювавши японський ринок, з 1970-х Makita активно виходить на міжнародну арену. Відкриваються представництва в США, Канаді, Франції, Великобританії та інших країнах. Сьогодні Makita - один з найвідоміших брендів електроінструменту.

В кінці 90-х компанія запустила новий бренд - Maktec. Ця лінійка електроінструменту орієнтована на домашніх майстрів, більш доступна за ціною, але не поступається за надійністю продукції Makita.

Напрямки діяльності

Зараз в асортименті Makita кілька основних категорій:

 • будівельний інструмент (мережевий / акумуляторний)
 • малогабаритні верстати;
 • садова техніка (в тому числі, бензинова);
 • силове обладнання.

Інструменти відносяться переважно до професійного класу. Вони продуктивні, розраховані на важкі навантаження і мають великий запас міцності.

Серед найбільш популярних видів продукції - УШМ, лобзики, циркулярні пилки, ударні дрилі, перфоратори, відбійні молотки, акумуляторний інструмент.

переваги

Зберігати провідні позиції на ринку компанії допомагає постійний рух вперед. Ось кілька причин успішності Makita:

 • адаптація до нових умов і вимог ринку;
 • передове обладнання на складальних лініях;
 • жорсткі вимоги до якості продукції, що випускається, незалежно від місця збірки;
 • високий рівень сервісу;
 • безперервне навчання і підвищення кваліфікації співробітників.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Дрель ударна Makita HP 1640
Переваги для користувачів Бічна рукоятка для більш зручної роботи з інструментом Ергономічна рукоятка з гумовими вставками забезпечує зручне захоплення, покращує управління інструментом і знижує втому користувача Збільшено площу з прогумованим покриттям для надійнішого утримув..
2,150.00 грн
Кутова шліфмашина Makita GA 5030 125мм
Переваги для користувачів   Компактна і легка конструкція забезпечує чудове управління і маневреність інструменту Невеликий корпус редуктора забезпечує більш легке управління і високу маневреність інструменту Кнопка вимикача розташована так, щоб її можна було перемика..
1,635.00 грн
Кутова шліфмашина Makita GA 9020 230мм
Переваги для користувачів   Корпус редуктора повертається з кроком 90°, що забезпечує більш зручну і ефективну роботу з інструментом відповідно до завдань різання та шліфування Надійний високоякісний теплостійкий електродвигун Міцна конічна зубчата передача Техн..
3,200.00 грн
Перфоратор Makita HR 2470. 780Вт
Перфоратор Makita HR 2470: переваги   -  Практична установка долота - можливість установки долота в 40 положеннях - Три режими роботи: свердління, свердління з ударом або довбання -Ручка і корпус редуктора з м'якою гумовою накладкою, що забезпечує повний контроль над..
4,150.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru