Категорії
Категорії
Уточнити пошук
Manufacturers:
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Плитка Reina brown 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Плитка Reina modern 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Стяжки штукатурки та самовирівнюючі суміші

Стяжки  штукатурки та самовирівнюючі суміші

Давно минули ті часи, коли вирівнювання і лиття статі було надзвичайно трудомісткою і витратною за часом процедурою. На зміну цементу і маячкам прийшли такі чудові сучасні матеріали, як самовирівнюючі суміші та стяжки (або як кажуть в між людей самовирівнювальний пол).

Купити самовирівнюючі суміші в Козятині.

Самовирівнювальні суміші призначені для вирівнювання підлоги під укладку покриттів (ПВХ, лінолеуму, ковроліну, керамічної плитки, ламінату та ін.), Виготовлення стяжок та ремонту дефектів основ для підлоги (тріщин, вибоїн і т.д.).

Процедура застосування самовирівнюючі сумішей досить проста в порівнянні з використанням застарілих методів і дозволить заощадити вам значно часу а також істотно підвищить якість роботи.

Купити самовирівнюючі суміші, і стяжки можна з доставкою в будь-який регіон України. Також можна купити самовирівнюючі суміші і штукатурки в Козятині з доставкою. Доставка також діє по Вінниці і Вінницькій області, Житомирській та Київській областях.

Купити стяжки і штукатурки в Козятині.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
SILTEK F-20 Стяжка для підлоги товщиною від 10 до 100 мм
                   SILTEK F-20 стяжка для підлоги застосовується для влаштування стяжок підлоги всередині та зовні будівель перед нанесенням самовирівнювальних сумішей і укладанням плитки. Рекомендується для ремонту існуючих стяжок і заповнення мі..
85.00 грн
SILTEK F-50 Cамовирівнювальна підлога товщиною від 2 до 40 мм
                   SILTEK F-50 Самовирівнююча підлога застосовується для пристрою рівного і міцного підлоги перед укладанням плитки, паркету, лінолеуму та інших покриттів усередині приміщень з низьким рівнем зволоження. Стійкий до температурних пе..
165.00 грн
Гідроізоляційна суміш KRAISEL 810 (25 КГ)
Суміш призначена для виконання водозахисної ізоляції в різних приміщеннях з підвищеною вологістю (лазні, душові, і т.д.) для герметизації внутрішніх і зовнішніх поверхонь резервуарів і басейнів, для герметизації стін підвалів і зовнішньої сторони фундаментів, а також для виконання водозахисної із..
260.00 грн
Клей Baumit Nivello Uno  (25 кг.)
Матеріал Нівелююча суміш для підлог Baumit Nivello Uno, міцністю на стиск не менше 18 МПа, товщина прошарку 3-20 мм. Властивості ▪ Твердіє без виникнення внутрішніх напружень - відсутній ризик тріщиноутворення; ▪ Швидкий набір міцності - придатність до технологічного переміщення через 4-5 годин; ..
170.00 грн
Самовирівнювальна підлога Ферозіт 427 товщиною від 3 до 80 мм 25 кг
Ферозіт 427 — полімермінеральна модифікована суха суміш на основі гіпсу, цементу, наповнювачів та модифікаторів провідних європейських виробників для вирівнювання горизонтальних основ (товщина шару 3 – 80 мм) для отримання поверхонь під різноманітні покриття – плитку, лінолеум, паркет, ламін..
125.00 грн
Самовирівнювальна суміш KRAISEL 410 (25 кг)
Суміш заводського виготовлення, що складається з мінеральних в'яжучих компонентів, заповнювачів і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну масу, що легко розподіляється по робочій поверхні. При затвердінні практично не дає усадки, характеризується високою міцністю. Викорис..
165.00 грн
Самовирівнювальна суміш KRAISEL 411 (25кг)
Суміш заводського виготовлення, що складається з мінеральних в'яжучих компонентів, заповнювачів і модифікуючих добавок. Не містить казеїну. Після змішування з водою утворює однорідну масу, що легко розподіляється по робочій поверхні. При затвердінні практично не дає усадки, характеризується висок..
155.00 грн
Самовирівнювальна суміш KRAISEL 412 (25кг)
Суміш заводського виготовлення, що складається з мінеральних в'яжучих компонентів, заповнювачів і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну масу, що легко розподіляється по робочій поверхні. При затвердінні практично не дає усадки, характеризується середньою міцністю. Викор..
135.00 грн
Самовирівнююча суміш WALLMIX D-45 25кг
         Самовирівнююча суміш WALLMIX D-45 - призначена для облаштування та вирівнювання міцних, рівних і довговічних підстав підлог всередині житлових, громадських, адміністративних та побутових приміщень. Застосовується перед укладанням таких покриттів, як паркет, ламін..
120.00 грн
Стяжка WALLMIX D-20 для підлоги 25кг
WALLMIX D-20 - цементна стяжка для облаштування та ремонту основи підлоги. Простота в застосуванні, якість виконаного покриття і прийнятну цінову пропозицію роблять цей продукт одним з найпопулярніших в лінійці продукції ТМ “WALLMIX”. Застосовується як всередині так і зовні приміщень. Рекомендова..
70.00 грн
Цементна стяжка Anserglob LFS 70 (25 кг)
  Стяжка цементна ANSERGLOB LFS 70 призначена для вирівнювання основи під фінішні покриття недеформованих бетонних підлог в громадських і житлових приміщеннях, товщиною шару до 60 мм. Стяжка цементна ANSERGLOB LFS 70 може застосовуватися для укладання і ремонту підлог усередині і з..
74.00 грн
Цементна стяжка Baumit Estrich-Beton (25 кг)
Високоміцна цементна стяжка. Для ручного та механізованого нанесення зовні і всередині будівель.   Рекомендована товщина шару 20-100 мм. ..
75.00 грн
Цементна стяжка KREISEL 440 (25 кг)
Суміш заводського виготовлення, що складається з мінерального в'яжучого компоненту, заповнювачів і модифікуючих добавок, які покращують експлуатаційні властивості суміші. Після змішування з водою утворює однорідну масу сірого кольору, що легко укладається і розподіляється по поверхні. Після затве..
75.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru