Категорії
Категорії
Уточнити пошук
Categories:
Manufacturers:
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Декор Brina Сірий 23*40 (1шт.)
110.00 грн 85.00 грн
Декор Camelia Сіра 23*40 (1шт.)
235.00 грн 70.00 грн
Компакт Cersanit KORAL 010
1,579.56 грн 1,450.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Будівельні суміші

Підкатегорії товарів

 • Готові шпаклівки
  Останнім часом при проведенні ремонтних і будівельних робіт стає популярним такий вид шпаклівки як - готова шпаклівка. Дійсно, готова шпаклівка має ряд переваг в порівнянні з сухими шпаклювальними ...
 • Декоративні суміші
  Декоративна штукатурка в ремонтних і будівельних роботах застосовується як фінішне покриття оздоблення стін. Купити декоративну штукатурку (декоративні суміші) в Козятині За своїми характер...
 • Затирки для швів плитки
  Затирка для швів плитки, як випливає з назви - призначена для заповнення швів між плитками, для перекази поверхні більш естетичного вигляду а також служить для запобігання попадання вологи, захисту...
 • Клеї для гіпсокартону
  Купити Клей для гіпсокартону - все для ремонту та будівництва. Купити клей для гіпсокартону в Козятині. Останнім часом для монтажу гіпсокартонних плит все частіше використовують спеціальні ...
 • Клеї для газоблоку
  Клей для газоблоків або іншими словами - кладочна суміш - призначений для будівельних робіт з газобетонних блоків. За своїми характеристиками має високі властивості зчеплення, високі показники воло...
 • Клеї для мінвати
  Клей для приклеювання мінеральної вати використовується в цілях закріплення теплоізоляційних плит з мінеральної вати і базальтової вати. Крім того, клей для мінеральної вати може використовуватися ...
 • Клеї для пінопласту
  Клей для пінопласту в Козятині. Купити клей для пінопласт. Будівельні суміші в інтернет магазині Новий Стиль (new-style.net.ua) з доставкою. Клей для пінопласту може знадобитися на будь-якій ст...
 • Клеї для плитки
  Купити еластичний клей для різних видів плитки Де купити якісний і недорогий клей для плитки? Які бувають різновиди клею і який краще вибрати? Щоб плитку різних типів закріпити потрібен спе...
 • Стяжки штукатурки та самовирівнюючі суміші
  Давно минули ті часи, коли вирівнювання і лиття статі було надзвичайно трудомісткою і витратною за часом процедурою. На зміну цементу і маячкам прийшли такі чудові сучасні матеріали, як самовирівню...
 • Цемент
  Цемент являє собою штучне неорганічне в'язка речовина, здатне з часом набирати свою міцність, перетворюючись в камневидное тіло. На відміну від гіпсу або повітряного вапна, затвердевающие тільки на...
 • Шпаклівки
  Купити шпаклівку в Козятині – інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль. Наскільки якісними будуть ваші фінішні роботи по обробці, безпосередньо залежить від того, наскільки рівна бул...
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Клейова суміш для керамограніту GRES KREISEL 105 (25 кг)
Еластична цементна клейова суміш для облицювання керамічним гранітом та природним каменем ..
195.00 грн
Клейова суміш термостійка НоваПласт Н-170 (25 кг.)
Новапласт Н-170 Клей термостійкий для печей, камінів, підлог з підігрівом (до 170˚C) (25кг)   Використовується для облицювання керамічною плиткою, плитами і плиткою з натурального каменю та іншими аналогічними облицювальними матеріалами поверхонь печей, камінів, підлог з підігрівом т..
110.00 грн
КНАУФ - MP75 Штукатурка гіпсова машинна 30кг
КНАУФ-МП-75 - суха суміш на основі гіпсового в'яжучого з легким наповнювачем і полімерними добавками, що забезпечують підвищену адгезію. Наноситься на всі звичайні тверді основи (цегляна кладка, цементна штукатурка, бетон тощо). Призначена для штукатурення стін і стель в один шар всередині приміщ..
130.00 грн
Мікс+ Т-75 Клей для систем теплоізоляції
Максимальний розмір часток                                                      0,63 мм Час придатності розчинної суміші *           ..
82.00 грн
Машинна вапняно-цементна штукатурка KRAISEL 500 (30 кг)
Склад: гідратоване вапно, портландцемент, мінеральні наповнювачі, добавки Густина свіжого розчину: приблизно 1,60 г/см3 Густина затверділого розчину: приблизно 1,40 г/ см3 Опір стиску через 28 діб: категорія CS II Опір згину через 28 діб: ≥1,0МПa Адгезія з поверхнею та символ ..
75.00 грн
Сітка штукатурна внутрішня 60г/м2 2*2 (1м)
Сітка скловолоконна штукатурна використовується при шпаклювальних роботах усередині приміщень, як для грубої, так і для фінішної обробки поверхні. Сітка скловолоконна штукатурна використовується при шпаклювальних роботах, коли шар шпаклівки мінімальний, що дозволяє при фінішній обробці поверхні з..
7.00 грн
Самовирівнювальна суміш KRAISEL 410 (25 кг)
..
145.00 грн
Самовирівнювальна суміш KRAISEL 411 (25кг)
..
145.00 грн
Самовирівнювальна суміш KRAISEL 412 (25кг)
..
115.00 грн
Стартова гіпсова шпаклівка Мастер G-START 30 кг
Чорнова шпаклівка MASTER G-START (HP-START) призначена для внутрішньої обробки поверхонь стін і стель. Характеристики: Пластична. Стійка до усадки. Паропроникна. Комфортна у використанні. Створює комфортний клімат у приміщенні. Технологічно стійка до майбутньої обробці. Екол..
85.00 грн
Стартова гіпсова шпаклівка Мастер ISOPRO 30 кг
Чорнова шпаклівка MASTER IZOPRO спеціалізована для внутрішньої обробки площин стін і стель всередині будівель. Область застосування Чорнова шпаклівка MASTER IZOPRO застосовується для підготовчого вирівнювання стін для обклеювання шпалерами під фарбування. Підготовка площині Вс..
86.00 грн
Стартова гіпсова штукатурка PLATO Start 30 кг
                   PLATO Start - це високоякісна стартова штукатурка українського виробництва, виготовлена з натурального гіпсу, який видобувається унікальним закритим методом з єдиною в Україні гіпсовій шахті. Застосовується всередині приміщень н..
115.00 грн
Суміш для кладки термостійка НоваПласт МП-18 (10 кг.)
  Призначення Суха термостійка суміш призначена для кладки (високотемпературних зон) печей та камінів: топки, внутрішні стінки печей, що стискаються з потоком розпечених газів. Рекомендовані поверхні: вогнетривка шамотна цегла ПБ-5, ША-5, ШБ-5 (розчин Мертелю МП-18 в кладці має ступінь..
42.50 грн
Суміш для кладки термостійка НоваПласт МП-18 (20 кг.)
  Призначення Суха термостійка суміш призначена для кладки (високотемпературних зон) печей та камінів: топки, внутрішні стінки печей, що стискаються з потоком розпечених газів. Рекомендовані поверхні: вогнетривка шамотна цегла ПБ-5, ША-5, ШБ-5 (розчин Мертелю МП-18 в кладці має ступінь..
82.00 грн
Суміш Майстер-Ремікс (25 кг.)
  Суха будівельна суміш «Master ReMix» застосовується для робіт всередині і зовні приміщень, а саме для ремонту і забивання дір, дефектів у бетонних підлогах, а також ремонту сходових сходинок. Суміш може використовуватися для вирівнювання поверхні підлоги перед укладанням покриттів шаро..
65.00 грн
Суміш стартова для підлоги Н-61 25кг
Суміш для підлоги «Новапласт-61» призначена для заливу стяжки (на жорсткі бетонні та цементно-піщані основи), що не піддаються динамічним і усадочних деформацій товщиною від 15 до 80 мм на великих площах всередині будівель і споруд.  На влаштовану поверхню може наноситися самовирів..
55.00 грн
Універсальна суміш SILTEK В-25 "Сухий бетон" 25кг
Універсальна суміш Siltek B-25 "Сухий бетон" призначена для локального бетонування, ремонту існуючих цементно-піщаних стяжок, заповнення міжпанельних швів і усунення дефектів заливки бетону. Рекомендується для всіх видів загальнобудівельних робіт: монтажу і штукатурення залізобетонних конструкцій..
64.00 грн
Фінішна гіпсова шпаклівка PLATO Finish 25 кг
                  PLATO Finish - це високоякісна шпаклівка українського виробництва, виготовлена з натурального гіпсу, який видобувається унікальним закритим методом з єдиною в Україні гіпсовій шахті. Застосовується для фінішної обробки різних поверхон..
115.00 грн
Фінішна гіпсова шпаклівка Мастер-Фронт 20 кг
Шпаклівка беспесчаная MASTER Front біла спеціалізована для підготовки основ з бетону, цегли, оштукатурених основ усередині і зовні будівель, для віконних укосів. Характеристики: хороша агдезия до основи; міцнісні властивості; морозо - і гидростойкая; наноситься на підставу без зус..
160.00 грн
Цемент М-400 25кг CRH (універсал плюс) ПЦ-ІІ/БШ
Цемент CRH УНІВЕРСАЛ ПЛЮС ПЦ ІІ / Б-Ш-400 призначений для виконання будівельних робіт при зведенні промислових, житлових або комерційних споруд. Застосовується для виготовлення елементів несучих конструкцій (колони, балки, ригелі), плит перекриття, монолітних поясів, сходових маршів. Використовує..
60.00 грн
Цемент М-500 25кг (суперцемент) ПЦ-2/А-Ш
Цемент 500, виробництва "Подільський цемент", високоміцний, не містить шлаків і добавок, завдяки чому може використовуватися для виробництва виробів з високоміцного бетону ( тротуарна плитка, піноблок, шлакоблок, цементні, бетонні кільця, сходи). Цемент 500, застосовується для відновлювальних і р..
65.00 грн
Цементна стяжка KREISEL 440 (25 кг)
..
65.00 грн
Цементна стяжка KREISEL 441 (25 кг)
..
65.00 грн
Цементно-піщана суміш Мастер-Класік (25 кг)
Цементно-піщаний склад (ЦПС) застосовується у спорудженні протягом століття, традиційна формулювання 1:3 (одна частина цементу і три частки піску). Цементно-піщана суміш використовується при стягуванні, при штукатурних роботах і укладальний складу. Властивості: економна; морозоупорная..
52.00 грн
Цементно-піщана суміш Мастер-Класик 25кг
 Склад Цементна суміш, модифікована водоутримуючою добавкою  Крупність заповнювача Не більше ніж 0,8 мм  Час придатності зачиненої суміші для використання 60 хв. Міцність зчеплення з ..
60.00 грн
Шпаклівка "ACRYL-PUTZ" старт 2 кг.
  - Легко наноситься та шліфується; - Нанесення "мокрим по мокрому"; - Заповнення виїмок до 3 см; - Відмінна адгезія з основою; Білосніжна шпаклівка з прекрасною адгезією до поверхонь. Не дає усадки, швидко висихає, не тріскається навіть при товстих шарах (до 3 см - при окреми..
26.00 грн
Шпаклівка "ACRYL-PUTZ" старт 20 кг.
  - Легко наноситься та шліфується; - Нанесення "мокрим по мокрому"; - Заповнення виїмок до 3 см; - Відмінна адгезія з основою; Білосніжна шпаклівка з прекрасною адгезією до поверхонь. Не дає усадки, швидко висихає, не тріскається навіть при товстих шарах (до 3 см - при окреми..
210.00 грн
Шпаклівка "ACRYL-PUTZ" старт 5 кг.
  - Легко наноситься та шліфується; - Нанесення "мокрим по мокрому"; - Заповнення виїмок до 3 см; - Відмінна адгезія з основою; Білосніжна шпаклівка з прекрасною адгезією до поверхонь. Не дає усадки, швидко висихає, не тріскається навіть при товстих шарах (до 3 см - при окреми..
62.00 грн
Шпаклівка Knauf "Сатенгіпс" 10 кг.
  Шпаклівка КНАУФ Сатенгипс - це суха суміш на основі гіпсового в'яжучого з мінеральним наповнювачем і спеціальними добавками для шпаклювання тонким шаром великих гладких поверхонь, таких як гіпсокартонні плити; нерівностей, щілин і раковин готових бетонних виробів; вирівнювання поверхон..
60.00 грн
Шпаклівка Knauf "Сатенгіпс" 25 кг.
  Шпаклівка КНАУФ Сатенгипс - це суха суміш на основі гіпсового в'яжучого з мінеральним наповнювачем і спеціальними добавками для шпаклювання тонким шаром великих гладких поверхонь, таких як гіпсокартонні плити; нерівностей, щілин і раковин готових бетонних виробів; вирівнювання поверхон..
120.00 грн
Шпаклівка чистова (фініш) VIPGIPS SATEN 25 кг
       Шпаклівка VipGips Saten застосовується при внутрішній обробці житлових будинків і приміщень. Використовується для тонкошарового нанесення на стіни, стелі та гіпсокартонні плити щоб досягти фінішного вирівнювання і усунення невеликих дефектів і тріщин. Шпаклівка характер..
130.00 грн
Шпаклівка чорнова VIPGIPS IZO 30кг
Шпаклівка VipGips Izo застосовується при внутрішній і зовнішній обробці будівель і приміщень. Використовується для нанесення на мінеральну основу, щоб домогтися вирівнювання і усунення дефектів і тріщин. Оштукатурена поверхня - є підготовчим шаром для подальшої обробки і потребує подальшого шпакл..
130.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru