Категорії
Категорії
Уточнити пошук
Manufacturers:
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Плитка Reina brown 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Плитка Reina modern 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Клеї для плитки

Клеї для плитки

Купити еластичний клей для різних видів плитки

Де купити якісний і недорогий клей для плитки? Які бувають різновиди клею і який краще вибрати?

Щоб плитку різних типів закріпити потрібен спеціальний клей. Спочатку це був цементно-піщаний розчин. На сьогоднішній день в цьому цементно-піщаному розчині містяться полімери, хімічні добавки, які спрощують і прискорюють процес кріплення плитки.

Клей для плит існує різних типів, ви можете купити потроху кожного - всі вони відмінні за характеристиками міцності, складом і призначенням. Ці типи клею використовують для зовнішніх робіт, і внутрішніх, в умовах знижених температур, і високої вологості, і т.д.

вибір клею

На що звертати увагу, коли потрібно купити клей для плитки або клей для кахлю? Що собою являє клей для плитки? Це готові сухі суміші і склади, що клеять.

Склеювальні склади виготовляють з різних полімерів або на епоксидній основі. Перевагою є те, що їх не потрібно розбавляти, вони добре і зручно наносяться пензлем. А ось недолік такого складу - обмежене застосування. Тому, що їх наносять тільки на абсолютно рівні поверхні. Для бетонних панелей такий клей не годиться. Вартість їх набагато вище, ніж сухі суміші, але знайти і купити особливих труднощів не складе.

До складу сухих сумішей входять суміші піску та цементу з додаванням пластифікаторів, а також інших добавок, що модифікують. Для використання Вам потрібно розвести суміш водою і використовувати протягом декількох годин.

Клей для плитки і клей для кахлю хорошої якості має високу пластичність, завдяки чому, її легко наноситься на вертикальну поверхню. Для того, щоб плитка закріпилася на підлозі, клей повинен навпаки добре розтікатися.

Як тільки Ви зважилися купити клей, зверніть увагу на тип плит. Плитка може сильно або слабо вбирати вологу. Це є важливою умовою, оскільки цемент при контакті з водою твердне. Міцність клею може знизиться, якщо вода вбереться в плитку раніше.

Ціна на клей для плитки

Ціна визначає якість клею. Якщо ціна на клей не висока, то це означає, що виробництво відбувається за базовим рецептом, і дають середню якість, і зручність при використанні. Клеї такої цінової категорії можна використовувати тільки на ідеально рівних поверхнях, знайти і купити його не складе особливих труднощів.

Якщо клей середньої цінової категорії, то це склади з високою пластичністю і адгезію. Клеї цієї категорії відмінно підходять для широкого кола завдань, такі як: кладка керамічної плитки, кладка кахлів, а також може бути використана на рельєфній поверхні.

Клей для плитки, ціна на який найвища, використовується для складних видів робіт. Це може бути поверхню з ризиком деформації в майбутньому.

Ми пропонуємо якісні купити клей, а також купити клей для кахлю, виробництва компаній Церезіт, Крайзель і т.д., які застосовуються для обробки облицювальною плиткою внутрішніх сухих і вологих приміщень, фасадів, басейнів та ін.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
SILTEK Т-80 Клей для плитки
                 SILTEK Т-80 клей для плитки застосовується  для приклеювання керамічних плиток із водопоглинанням не менше 3% на бетонні, цегляні, цементно-піщані, цементно-вапняні та гіпсові горизонтальні та вертикальні поверхні, що не деформуют..
100.00 грн
SILTEK Т-84 Клей для облицювання камінів і печей
                      SILTEK Т-84 клей для облицювання камінів і печей застосовується для облицювання поверхонь печей, камінів, димоходів всередині приміщень клінкерними, теракотовими та майоліковими плитками, а також інших поверхонь..
175.00 грн
Клей WALLMIX K-14 для керамограніта і підлог з підігрівом 25кг
Застосування. Клейова суміш WALLMIX K-14 призначена для облицювання вертикальних і горизонтальних міцних недеформівних підстав (бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних поверхонь) плиткою з водопоглинанням не менше 0,2% (керамограніт), в тому числі підлогових плиток..
120.00 грн
Клей WALLMIX K-5 для плитки 25кг
WALLMIX K-5 - клейова суміш призначена для облицювання вертикальних бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних та інших недеформівних поверхонь, керамічної, бетонною плиткою і штучним каменем розмірами не більше 300 × 300 мм і водопоглинанням понад 1%. Клей можна використовувати..
72.00 грн
Клей WALLMIX K-7 для плитки 25кг
WALLMIX K-7 -  це класичний клей для приклеювання керамічних, кахельних, клінкерних плиток на поверхню: бетон, легкий бетон, цегляна кладка, цементно-піщана штукатурка, шпаклівка і інші поверхні на мінеральній основі (в тому числі гіпсокартонні плити). Відмінний результат при облицюванні сті..
85.00 грн
Клей для каменю KREISEL 108 (25 кг)
..
265.00 грн
Клей для облицювання камінів та печей Anserglob BCX-35 (25 кг)
  Суміш клейова ANSERGLOB BCX 35 призначена для облицювання камінів і печей, а також вертикальних поверхонь, всіма видами плиток з природного, штучного і литого каменю (крім мармуру), а також бетонної, керамічної облицювальною плиткою розмірами не більше ніж 400х400 мм. Клейова суміш A..
165.00 грн
Клей для плитки Anserglob BCX-30 (25 кг)
  Суміш клейова ANSERGLOB BCX 30 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних, а також гіпсових недеформівних поверхонь, керамічної, бетонною плиткою і штучним каменем розмірами не більше 300х300 мм і водопоглинанням понад 1%. Клей можна використову..
70.00 грн
Клей для плитки Anserglob BCX-33 (25 кг)
Суміш клейова ANSERGLOB BCX 33 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних, а також гіпсових недеформівних поверхонь, монолітних підлог, керамічної, бетонною плиткою і штучним каменем розмірами не більше 400х400 мм і водопоглинанням понад 1%. Клей можна вик..
92.00 грн
Клей для плитки ELASTI MULTI KREISEL 104 (25 кг)
Суміш призначена для приклеювання всіх видів керамічної плитки на стіни і підлогу (глазурованої, теракотової, клінкерної, керамогранітної) у тому числі плитки великого формату як до міцних основ, так і до таких, які схильні до деформації, з сильною і слабкою адгезією, всередині  приміщень і ..
235.00 грн
Клей для плитки KREISEL UNI MULTI 101 (25 кг)
UNI MULTI 101 Тонкошарова клейова суміш для облицювання керамічною плиткою. Застосування: Клейова суміш призначена для приклеювання настінної і підлогової керамічної плитки, з водопоглинанням більше 3% та розмірами не більше ніж 40х40 см. Використовується для приклеювання плитки всере..
96.00 грн 78.00 грн
Клей для плитки MULTI KREISEL 102 (25 кг)
Клей на цементній основі для керамічної плитки та мозаїчного каменю. Морозостійка клейова cуміш призначена для приклеювання настінної і підлогової керамічної плитки, а також мозаїчного каменю з водопоглинанням більше 1% та розмірами не більше ніж 40х40 см. Використовується для приклеювання п..
80.00 грн
Клей для плитки SUPER MULTI KREISEL 103 (25 кг)
Клейова суміш заводського виготовлення для облицювання керамічною плиткою, керамогранітом та штучним каменем. Являє собою суху суміш мінерального в'яжучого компоненту, мінерального заповнювача і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу, призначену для нан..
135.00 грн
Клей для плитки Ферозіт 100 (25 кг)
  Ферозіт 100 — суха клейова суміш на основі цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для облицювання стін, підлог та інших стійких до деформування основ керамічною плиткою, мозаїкою, натуральним каменем з водопоглинанням більше 3%, розміром не більше 300 х 300 мм. ..
80.00 грн
Клей для плитки Ферозіт 108 (25 кг)
  Ферозіт 108 — суха клейова суміш на основі цементу з мінеральними наповнювачами та полімерними модифікаторами для облицювання камінів, печей, димоходів та підлог, що підігріваються, плиткою розміром до 300?300 мм. Можливе використання суміші для мурування конструкцій димоходів. Для зов..
145.00 грн
Клейова суміш для керамограніту GRES KREISEL 105 (25 кг)
Клейова суміш заводського виготовлення для облицювання керамічною плиткою та природнім каменем у вигляді сухої суміші в'яжучого компоненту, мінерального заповнювача і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу, призначену для нанесення тонким шаром. Після тужаві..
210.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru