Категорії
Категорії
Уточнити пошук
Manufacturers:
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Декор Brina Сірий 23*40 (1шт.)
110.00 грн 85.00 грн
Декор Camelia Сіра 23*40 (1шт.)
235.00 грн 70.00 грн
Декор Konfetti Сіра 23*40 (1шт.)
154.00 грн 115.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Клеї для плитки

Клеї для плитки

Купити еластичний клей для різних видів плитки

Де купити якісний і недорогий клей для плитки? Які бувають різновиди клею і який краще вибрати?

Щоб плитку різних типів закріпити потрібен спеціальний клей. Спочатку це був цементно-піщаний розчин. На сьогоднішній день в цьому цементно-піщаному розчині містяться полімери, хімічні добавки, які спрощують і прискорюють процес кріплення плитки.

Клей для плит існує різних типів, ви можете купити потроху кожного - всі вони відмінні за характеристиками міцності, складом і призначенням. Ці типи клею використовують для зовнішніх робіт, і внутрішніх, в умовах знижених температур, і високої вологості, і т.д.

вибір клею

На що звертати увагу, коли потрібно купити клей для плитки або клей для кахлю? Що собою являє клей для плитки? Це готові сухі суміші і склади, що клеять.

Склеювальні склади виготовляють з різних полімерів або на епоксидній основі. Перевагою є те, що їх не потрібно розбавляти, вони добре і зручно наносяться пензлем. А ось недолік такого складу - обмежене застосування. Тому, що їх наносять тільки на абсолютно рівні поверхні. Для бетонних панелей такий клей не годиться. Вартість їх набагато вище, ніж сухі суміші, але знайти і купити особливих труднощів не складе.

До складу сухих сумішей входять суміші піску та цементу з додаванням пластифікаторів, а також інших добавок, що модифікують. Для використання Вам потрібно розвести суміш водою і використовувати протягом декількох годин.

Клей для плитки і клей для кахлю хорошої якості має високу пластичність, завдяки чому, її легко наноситься на вертикальну поверхню. Для того, щоб плитка закріпилася на підлозі, клей повинен навпаки добре розтікатися.

Як тільки Ви зважилися купити клей, зверніть увагу на тип плит. Плитка може сильно або слабо вбирати вологу. Це є важливою умовою, оскільки цемент при контакті з водою твердне. Міцність клею може знизиться, якщо вода вбереться в плитку раніше.

Ціна на клей для плитки

Ціна визначає якість клею. Якщо ціна на клей не висока, то це означає, що виробництво відбувається за базовим рецептом, і дають середню якість, і зручність при використанні. Клеї такої цінової категорії можна використовувати тільки на ідеально рівних поверхнях, знайти і купити його не складе особливих труднощів.

Якщо клей середньої цінової категорії, то це склади з високою пластичністю і адгезію. Клеї цієї категорії відмінно підходять для широкого кола завдань, такі як: кладка керамічної плитки, кладка кахлів, а також може бути використана на рельєфній поверхні.

Клей для плитки, ціна на який найвища, використовується для складних видів робіт. Це може бути поверхню з ризиком деформації в майбутньому.

Ми пропонуємо якісні купити клей, а також купити клей для кахлю, виробництва компаній Церезіт, Крайзель і т.д., які застосовуються для обробки облицювальною плиткою внутрішніх сухих і вологих приміщень, фасадів, басейнів та ін.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
 МІКС+Т-08 Клеюча суміш
                    Клеюча суміш МІКС+Т-08 застосовується для облицювання бетонних, цегляних та цементно-піщаних основ (стін та підлог), що не деформуються, в середині будівель керамічною плиткою площею не більше 900 см2 та водопоглинанням не..
56.50 грн
SILTEK Т-80 Клей для плитки
                 SILTEK Т-80 клей для плитки застосовується  для приклеювання керамічних плиток із водопоглинанням не менше 3% на бетонні, цегляні, цементно-піщані, цементно-вапняні та гіпсові горизонтальні та вертикальні поверхні, що не деформуют..
74.00 грн
SILTEK Т-84 Клей для облицювання камінів і печей
                      SILTEK Т-84 клей для облицювання камінів і печей застосовується для облицювання поверхонь печей, камінів, димоходів всередині приміщень клінкерними, теракотовими та майоліковими плитками, а також інших поверхонь..
135.00 грн
Клей для каменю KREISEL 108 (25 кг)
..
215.00 грн
Клей для плитки MULTI KREISEL 102 (25 кг)
Клей на цементній основі для керамічної плитки та мозаїчного каменю ..
65.00 грн
Клей для плитки Spaten Fliesen, 25кг
..
52.00 грн 45.00 грн
Клей для плитки SUPER MULTI KREISEL 103 (25 кг)
..
110.00 грн
Клей для плитки Майстер - Стандарт (25 кг)
«МАЙСТЕР СТАНДАРТ» - призначений для облицювання керамічною плиткою (з водопоглинанням понад 3%) бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних поверхонь по міцним недеформівних підставах на стінах і підлогах всередині і зовні будинків.   Час роботи з клеєм _________________..
68.00 грн
Клей для плитки Мастер -Нормал (25 кг)
1. Область застосування. Клейова суміш Майстер Нормал застосовується для кріплення керамічної плитки (водопоглинання більше 3%) до цементних, цементно-вапняних, цементно-піщаних поверхонь всередині і зовні приміщення. 2. Властивості. - Висока адгезія. - Пластична. - Еконо..
52.50 грн
Клей для плитки Ферозіт 100 (25 кг)
  Ферозіт 100 — суха клейова суміш на основі цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для облицювання стін, підлог та інших стійких до деформування основ керамічною плиткою, мозаїкою, натуральним каменем з водопоглинанням більше 3%, розміром не більше 300 х 300 мм. ..
68.50 грн
Клей для плитки Ферозіт 108 (25 кг)
  Ферозіт 108 — суха клейова суміш на основі цементу з мінеральними наповнювачами та полімерними модифікаторами для облицювання камінів, печей, димоходів та підлог, що підігріваються, плиткою розміром до 300?300 мм. Можливе використання суміші для мурування конструкцій димоходів. Для зов..
110.00 грн
Клейова суміш для керамограніту GRES KREISEL 105 (25 кг)
Еластична цементна клейова суміш для облицювання керамічним гранітом та природним каменем ..
172.00 грн
Універсальна суміш SILTEK В-25 "Сухий бетон" 25кг
Універсальна суміш Siltek B-25 "Сухий бетон" призначена для локального бетонування, ремонту існуючих цементно-піщаних стяжок, заповнення міжпанельних швів і усунення дефектів заливки бетону. Рекомендується для всіх видів загальнобудівельних робіт: монтажу і штукатурення залізобетонних конструкцій..
75.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru