Категорії
Категорії
Уточнити пошук
Manufacturers:
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Плитка Reina beige 25*40 G1 (кв.м)
170.90 грн 150.00 грн
Плитка Reina brown 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Плитка Reina modern 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Купити клей для мінвати

Купити клей для мінвати

Клей для приклеювання мінеральної вати використовується в цілях закріплення теплоізоляційних плит з мінеральної вати і базальтової вати. Крім того, клей для мінеральної вати може використовуватися при кріпленні на стіну різних волокнистих теплоізоляційних матеріалів.

Клей для мінвати гарантує міцне і надійне з'єднання плит в тих місцях, де присутні високі динамічні навантаження. Такий клей підходить як для внутрішніх робіт, так і для обробки фасадних систем теплоізоляційними матеріалами незалежно від кліматичної зони. Купити клей для мінвати в Козятині

Клей для приклеювання мінеральної вати відрізняється водостійкістю і морозостійкістю, тим самим забезпечується необхідна паропроникність системи утеплення для фасадів будівель і споруд.

Зазвичай клей для таких робіт відрізняється досить економічною витратою. Так, якщо між плитами на стіні невеликий поверхневий перепад висот, то необхідно нанести тонкий шар клею. Таким чином, ми економимо його витрата і не допускаємо зайвих навантажень на фасад будинку. Крім того, виключаються додаткові грошові витрати на придбання додаткових будівельних сумішей, які служать для армування поверхні мінеральної вати. Це досягається тим, що клей можна використовувати і поверх мінеральної вати для створення захисного шару, і в якості армування склосіткою.

Клей для мінвати в Козятині

Як говорилося вище, витрата клею безпосередньо залежить від ступеня рівності підстави. Так, якщо перепад становить не більше 1 см, то клей для мінеральної вати наноситься по периметру матеріалу смужкою шириною в 3-4 см і декількома «коржами» товщиною до 2 см. Якщо перепад висот становить не більше 3 мм, то клей наносять зубчастим шпателем суцільним шаром.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
SILTEK Т-75 Клей для систем теплоізоляції
                    SILTEK Т-75 клей для систем теплоізоляції використовується для приклеювання всіх типів мінераловатних та пінополістирольних теплоізоляційних плит (скловати і кам'яної вати, гранульованого і екструдованого пінополістиролу і т. д..
100.00 грн
SILTEK Т-77 Суміш Універсал для систем теплоізоляції
                     SILTEK Т-77 застосовується для приклеювання всіх типів мінераловатних та пінополістирольних теплоізоляційних плит (скло або кам'яної вати, гранульованого або екструдованого пінополістиролу і т. д.) і пристрої на їх поверх..
135.00 грн
SILTEK Т-85 Клей для систем теплоізоляції
                    SILTEK Т-85 клей для систем теплоізоляції використовується для приклеювання всіх типів мінераловатних та пінополістирольних теплоізоляційних плит (скловати і кам'яної вати, гранульованого і екструдованого пінополістиролу і т. д..
130.00 грн
SILTEK Т-87 Суміш для систем теплоізоляції
                     SILTEK Т-87 застосовується для приклеювання всіх типів мінераловатних та пінополістирольних теплоізоляційних плит (скло або кам'яної вати, гранульованого або екструдованого пінополістиролу і т. д.) і пристрої на їх поверх..
165.00 грн
Клей для мінеральної вати KREISEL 230 (25 кг)
..
130.00 грн
Клей для мінеральної вати KREISEL 240 (25 кг)
..
170.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru