Категорії
Категорії
Уточнити пошук
Manufacturers:
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Плитка Reina brown 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Плитка Reina modern 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Купити клей для гіпсокартону в інтернет магазині "Новий Стиль".

Купити клей для гіпсокартону в інтернет магазині  "Новий Стиль".

Купити Клей для гіпсокартону - все для ремонту та будівництва.

Купити клей для гіпсокартону в Козятині.

Останнім часом для монтажу гіпсокартонних плит все частіше використовують спеціальні суміші іменовані клеєм для гіпсокартону. Дійсно, монтаж плит за допомогою клею має ряд переваг в порівнянні з старим способом - монтаж плит за допомогою профілів.

Перше і мабуть найважливіша перевага - легкість робіт і швидкість виконання монтажу, адже клей для гіпсокартону позбавляє нас від значного обсягу роботи з монтажем і вирівнюванням профілів, на які кріпляться гіпсокартонні плити. Другий, не менш значний плюс - значна економія вільного місця приміщення, адже при використання спеціального клею для гіпсокартону, зазор між стіною і плитами виходить значно менше, ніж при монтажі профілями.

Купити клей для гіпсокартону можна в нашому інтернет магазині можна з доставкою кур'єрськими службами по Україні. Також ми здійснюємо доставку клею для гіпсокартону власним транспортом по м Козятин, м Вінниці та Вінницькій області, Київської області, Житомирської області.

Купити клей для гіпсокартону в Козятині.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
 Клей для гіпсокартону KM MontageFix 30 кг
Клей KM MontageFix – це монтажний клей на основі гіпсового в’яжучого з полімерними добавками. Властивості: > пластичний; > зручний в застосуванні; > висока адгезія до основи; > стійкий до сповзання; > тріщиностійкий; > оптимальний час роботи; >..
130.00 грн
Knauf Perlfix (Кнауф Перлфікс) Клей для гіпсокартону 15 кг
Застосування: Клей монтажний Knauf Perlfix (Перлфікс) виготовляється на основі гіпсу і застосовується для приклеювання гіпсокартонних плит, ізоляційного матеріалу (пінополістирол, мінеральна вата), комбінованих гіпсових панелей і т.п. на звичайні основи з гігроскопічною поверхнею. Технічні д..
82.00 грн
Knauf Perlfix (Кнауф Перлфікс) Клей для гіпсокартону 30 кг
               Застосування: Клей монтажний Knauf Perlfix (Перлфікс) виготовляється на основі гіпсу і застосовується для приклеювання гіпсокартонних плит, ізоляційного матеріалу (пінополістирол, мінеральна вата), комбінованих гіпсових панелей і т. п. на зви..
145.00 грн
SILTEK Т-88 Клей для гіпсокартону
                   SILTEK Т-88 клей для гіпсокартону застосовується для приклеювання гіпсокартонних і гіпсоволокнистих листів на цегляні, бетонні, піно - та газобетонних, оштукатурені і т. д., поверхні стін з нерівністю від 5 до 30 мм, всередині б..
85.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru