Категорії
Категорії
Уточнити пошук
Manufacturers:
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Плитка Reina brown 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Плитка Reina modern 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Купити клей для газобетонних блоків в інтернет магазині Новий Стиль. Ціни, характеристики.

Купити клей для газобетонних блоків в інтернет магазині Новий Стиль. Ціни, характеристики.

Клей для газоблоків або іншими словами - кладочна суміш - призначений для будівельних робіт з газобетонних блоків. За своїми характеристиками має високі властивості зчеплення, високі показники вологостійкості і міцності.

Купити клей для газоблоку в Козятині

Суміш спеціально призначена для роботи саме з газобетонних блоками і має ідеальний склад для саме таких робіт. Також клей для газобетонних блоків в деяких випадках використовують для вирівнювання поверхонь і шпаклівки.

Купити клей для газобетонних блоків в інтернет магазині будівельних матеріалів «Новий Стиль». Кур'єрська доставка клею для газоблоків по м Козятин, м Вінниці та Вінницькій області, Київської області. Житомирської області. Кращі ціни на клей для газобетонних блоків в нашому інтернет магазині.

Купити клей для газоблоку в Козятині

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
SILTEK М-2 Мурувальна суміш для пористих блоків
                   SILTEK М-2 Кладочна суміш для кладки зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок пористими блоками (газо-пінобетон, ракушняк тощо). Суміш Siltek М-2 ефективна для тонкошарового локального вирівнювання поверхні, заповнення швів і с..
74.00 грн
Клей WALLMIX B-3 для газоблока 25кг
Застосування. Клейова суміш WALLMIX B-3 призначена для зведення внутрішніх і зовнішніх стін блоками з теплоізоляційних ніздрюватих бетонів, таких як газобетон, пінобетон, газосилікат і т. Д. Склад. Суміш цементу з мінеральними наповнювачами і добавками, що модифікують. ..
65.00 грн
Клей для газобетону Anserglob BСМ-11 (25 кг)
Суміш кладочна ANSERGLOB ВСМ 11 для кладки стін з пористого бетону і поризованої кераміки призначена для зведення внутрішніх і зовнішніх стін блоками з поризованої кераміки і теплоізоляційних ніздрюватих бетонів, таких як газобетон, пінобетон, газосилікат і т.д .. За рахунок високої адгезії до о..
80.00 грн
Клей для газоблоку KREISEL 125 (25 кг)
PORENBETON-KLEBER 125 Клейова суміш для блоків із пористого бетону Застосування: Клейова суміш заводського виготовлення у вигляді сухої суміші, що призначена для з'єднання елементів мурування тонкими швами. Складається з мінерального в'яжучого компоненту, мінерального заповнювача, мод..
87.00 грн
Мурувальна суміш Anserglob BСМ-10 (25 кг)
Суміш мурувальна ANSERGLOB ВСМ 10 призначена для зведення стін з керамічної і силікатної цегли, бетонних, шлакобетонних блоків, бутового каменю, а також для кладки стін підвалів і фундаментів. Мурувальна суміш характеризується високою пластичністю і зручна у використанні. ..
70.00 грн
Суміш штукатурна стартова цементно-вапняна Anserglob BСТ-20 (25 кг)
Суміш штукатурна стартова ANSERGLOB ВСТ 20 цементно-вапняна сіра, призначена для виконання основного вирівнюючого штукатурного шару на міцних недеформівних підставах з важкого бетону, шлако і керамзитобетону, пиляного каменю-ракушняку, керамічної і силікатної цегли та інших матеріалів (крім..
80.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru