Категорії
Категорії
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Плитка Reina brown 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Плитка Reina modern 25*40 G1 (кв.м)
183.90 грн 161.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Клей для плитки Baumit

Клей для плитки Baumit

Купити еластичний клей для плитки Baumit 

Де купити якісний і недорогий клей для плитки? Які бувають різновиди клею і який краще вибрати?

Щоб плитку різних типів закріпити потрібен спеціальний клей. Спочатку це був цементно-піщаний розчин. На сьогоднішній день в цьому цементно-піщаному розчині містяться полімери, хімічні добавки, які спрощують і прискорюють процес кріплення плитки.

Клей для плит існує різних типів, ви можете купити потроху кожного - всі вони відмінні за характеристиками міцності, складом і призначенням. Ці типи клею використовують для зовнішніх робіт, і внутрішніх, в умовах знижених температур, і високої вологості, і т.д.

Ціна на клей для плитки

Ціна визначає якість клею. Якщо ціна на клей не висока, то це означає, що виробництво відбувається за базовим рецептом, і дають середню якість, і зручність при використанні. Клеї такої цінової категорії можна використовувати тільки на ідеально рівних поверхнях, знайти і купити його не складе особливих труднощів.

Якщо клей середньої цінової категорії, то це склади з високою пластичністю і адгезію. Клеї цієї категорії відмінно підходять для широкого кола завдань, такі як: кладка керамічної плитки, кладка кахлів, а також може бути використана на рельєфній поверхні.

Клей для плитки, ціна на який найвища, використовується для складних видів робіт. Це може бути поверхню з ризиком деформації в майбутньому.

 

Ми пропонуємо якісні купити клей,  виробництва компаній Бауміт, які застосовуються для обробки облицювальною плиткою внутрішніх сухих і вологих приміщень, фасадів, басейнів та ін.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Клей для плитки Baumit Elast-FliesenKleber (25 кг.)
Клей для плитки Baumit Elast-FliesenKleber еластичний 25 кг - водо- і морозостійкий, еластичний, тиксотропний, модифікований, цементний клей для укладання облицювальної плитки з керамограніта розміром до 600х600 мм і водопоглинанням менше 1%, плитки з натурального і штучного каменю та керамічної ..
135.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru