Категорії
Категорії
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Фріз Geos Сірий 7*50 (1шт.)
43.00 грн 30.00 грн
Фріз Onix Бежева 23*9,5 (1шт.)
38.00 грн 10.00 грн
Мова  Russian Ukrainian

Цемент

Цемент

Цемент являє собою штучне неорганічне в'язка речовина, здатне з часом набирати свою міцність, перетворюючись в камневидное тіло. На відміну від гіпсу або повітряного вапна, затвердевающие тільки на повітрі, цемент здатний «схоплюватися» і у вологих умовах. Цемент - основний сучасний будівельний інструмент.

Купити цемент в Козятині різного складу і властивостей:

На сьогоднішній день зустрічаються різні типи цементу: портландцемент, водонепроникний, білий, швидко густіючий, гідрофобний, глиноземистий, карбонатний, магнезійний, напружує, піщанистий, пластифікований, пуццолановий, розширюється, сульфатостійкий, тампонажний, шлаковий.

З причини широкого поширення будівельних ринків, ярмарків, а також виробників і компаній-дилерів, Вам не важко буде придбати цемент оптом і в роздріб. Продаж цементу зазвичай здійснюється в мішках, заздалегідь певної ваги. Цемент в мішках дозволяє легко розрахувати кількість необхідного Вам цементу для замішування того чи іншого розчину: в інструкціях з приготування розчину вказано кількість сухого цементу.

Купити цемент в Козятині

Доставка цементу здійснюється по м. Козятин, Київській і Житомирській областях, Вінниці і Вінницькій області, завдяки зручному розташуванню магазину.

Найпоширенішими марками цементу є М400 Д0, М400 Д20, М500 Д0 і М500 Д20. Цифрове маркування характеризує значення максимального навантаження, яке здатний витримати готовий зразок з суміші води і цементу, певної марки. Маркування «Д» означає процентний склад домішок в сухому порошку цементу. Якщо після букви «Д» стоїть «0», то це означає, що цемент в мішках не містить будь-яких домішок і добавок.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Цемент М-500 25кг (суперцемент) ПЦ-2/А-Ш
Цемент 500, виробництва "Подільський цемент", високоміцний, не містить шлаків і добавок, завдяки чому може використовуватися для виробництва виробів з високоміцного бетону ( тротуарна плитка, піноблок, шлакоблок, цементні, бетонні кільця, сходи). Цемент 500, застосовується для відновлювальних і р..
78.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru