Категорії
Акції від інтернет магазину new-style.net.ua
Мова  Russian Ukrainian

Бетонозмішувачі (бетономішалки) Козятин, купити

У будівництві будь-якого масштабу необхідним обладнанням є бетонозмішувачі (бетономішалки), що забезпечують професійний і якісний «заміс» бетону, розчину, а так само інших будівельних сумішей.

Купити бетономішалку в Козятині

Професійні бетонозмішувачі в основному застосовуються на великих будмайданчиках, при зведенні великих об'єктів, де є потреба у обсяг готового замісу не менше 250 літрів за один цикл, а так само при укомплектуванні бетонних вузлів і заводів.

У малому будівництві: для приватного будинку, дачі або ремонтних робіт найбільш оптимальним варіантом є побутова бетономішалка, яка володіє компактним розміром, невеликою вагою і досить високою продуктивністю.

Основні переваги побутових бетонозмішувачів:

·         простота конструкції і висока надійність;

·         можливість приготування рухливих сумішей з великим заповненням до 70 мм;

·         швидкість і максимально повне розвантаження змішувача, перекидаються ємність - еталон недосяжний для примусових бетономішалок з донними, секторних затворами;

·         низька енергонагруженность.

Бетонозмішувачі Козятин.

Компанія Новий Стиль представляє в Козятині бетономішалки різних моделей, розмірів та обсягів. Залежно від потреб і особливостей виконуваних будівельних робіт, ви легко зможете підібрати і купити необхідний Вам бетонозмішувач.

Наші менеджери завжди раді допомогти Вам з вибором, а доступні ціни зроблять покупку вигідною!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Бетонозмішувач Forte 125л/95л 550Вт/220В
Бак: 125 л Обсяг готової суміші: 95 л Потужність: 550 Вт Напруга: 220 В Частота: 50 Гц Конструкція рами: Сталева Бак з двох частин: Сталевий Вінець: Чавунний Фіксатор положення на опрокидывающем колесі: Є Транспортувальні колеса: Є Тип бетономішалки: Венцовая Виробник: Forte..
5,250.00 грн
Інтернет магазин будівельних матеріалів Новий Стиль
Героїв Майдану, 45 22100 Вінницька область Украина Козятин
+3 097-129-07-84 new.style@mail.ru